Hesap Takip

Excel Vers. ve Dili
Access 2003 İngilizce
Arkadaşlar bir arkadaşımın isteğiyle yapmış olduğum hesap takip kullanılabilir düzüydedir.Eksiklikleri varsa veya eklenebilecek yeni fikirleriniz varsa sabırsızlıkla bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Elinize sağlık, gayet güzel bir çalışma ortaya çıkartmışsınız.. Kullandıkça ortaya çıkabilecek eksiklikler veya ilave talepler olabilir ama bu hali ile bile Örnek Uygulamalar bölümündeki yerini fazlasıyla hakediyor..

Belki tek eksik olarak algılanabilecek, formlarda ana menüye dönüş düğmesi olmaması diyelim; nazarlık olsun ;)

Selamlar..

Excel Vers. ve Dili
Access 2003 İngilizce
Sayın taruz bey çok teşekkür ederim iltifatlarınız için. Aslında tüm uygulamalarımda ana sayfaya dön butonu koyuyordum. Fakat değişiklik olsun diye kapanma esnasında ana sayfaya dön olayını yaptım.Tekrar teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba..

Elinize sağlık bence çok profesyonel bir iş çıkartmışsınız

Excel Vers. ve Dili
access
Teşekkürler güzel paylaşım,sağol

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Bu güzel çalışmanızı paylaştığınız için çok teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
OFFİCE 2007
çok güzel harika olmuş tebrikler

çok da detaylı olmuş eline sağlık eksikleri giderirsin.

bir de ""çıkış" veya "ana menü""ye dön düğmeleri tarih olursa iyi olur.

sadece fikir vermek istedim.

birde bunun aynısını "aparman gelir gider"e dönüştürülebilir.

access den anlasam yapardım. tam aradığım proğram gibi olmuş.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
mükemmel eline saglık harika olmuş başarılarınızın devamını diler saygılar sunarım kardeşim

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
selamlar

şifre kullanıcı adı nedir

teşekkürler

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Sayın TURISSEMOS;

Günaydın.

Siteye eklediğiniz programınız sade görünümlü fakat çok işlevsel ve süper...

Şöyleki: Bu program ile apartman hesaplarını, kredi kartı borç ve alacaklarını vb. izlemek mümkün.

Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler.

Her şey gönlünüzce olsun.

Sevgi ve saygılar.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın TURISSEMOS;

Yukarıda da söylediğim gibi, bu güzel programınızı çok beğendim.

Yapmakta olduğum programın bir bölümünde, programınızın bir kaç bölümünü kullanmama izin verirsiniz herhalde değil mi?

Selamlarımla.

Excel Vers. ve Dili
Access 2003 İngilizce
Arkadaşlar kesinlikle programın her şeyini kullanabilirsiniz. Programı daha zengin ve ileri düzeydede yapabilirdim. Fakat bir kaç arkadaşım için hızlı yapıp verdim. projelerimin arasında halen devam etmekte olduğum çok geniş içerikli personel programı var. Öğrenci takip , Vizite , İlaç takip , var. bunların bazılarını aktif kullanıyorum. Market ve cafe programları proje aşamasında.
Herkesin 19 mayıs gençlik ve spor bayramını kutluyorum.
Ayrıca Es Es e süper ligde başarılar diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın TURİSSEMOS;

Ben de Es Es'e Süper Ligde başarılar dilerim.

Programınızın belirli bölümlerini Programımda kullanmama izin verdiğiniz için Teşekkürler.:)

Üzerinde çalıştığınız programları da bir an önce görmek isteriz.

Selamlarımla.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Merhaba,
Ne diyeyim kıskançlıktan çatlıyorum. Yaşıma başıma bakmadan özendim sizlere. Excel diye başladık yıllar sonra yeniden, gele gele accesse geldik. Allah sonumu hayretsin, eğer ben bu işi kıvıramazsam siiinirden ölürüm artık. Yapmak üzere yola çıktığım şeyi kabaca anlatmak istiyorum bu arada ve tabi en rasyonel çözüm önerilerinizide bekliyorum. Orta düzeyde excel kullanıcısıyım. Kendi işlerimi tasfiye ettim. 9 ayrı şubede 4-5 farklı ürün gamında distribütörlük yapan bir şirkette çalışıyorum. Yapmak istediğim şeyler;
1- Bu şubelerdeki satış faaliyetlerinin sonuçlarını günlük olarak aldığım excelde hazırlanmış kasa raporlarım var. Bu raporların içindeki her ayrıntıyı her datayı işlemem gerekiyor.
2-Örneğin; şubelerin kredi kartı ile yaptığı satışları değerlendirmeliyim, şubelerden gelen rakamlarla bankalardan gelen rakamları karşılaştırmalıyım ve farklı olan durumlarda ilgili şubeye dönüp yanlışını rapor etmeliyim.
Bu rota üzerinde personel- araç takibi gibi diğer ayrıntılarıda zamanla geliştirmek istiyorum.
Bugün forumda gezerken öğrendiklerim ve gördüğüm birkaç örnek beni accesse yöneltti. Ustalara akıl soruyorum. Umarım yanlış birşey yapmıyorumdur.
Herkesin önerisine ihtiyacım var. Bu arada ben yapılmış hazırları alıp kullanmayı çok kendime yediremiyorum. İstediğim daha çok yol yordam.Yani en güzeli kendi ürettiğim olur ama yaptıklarımın pek çoğunuda son on günde burada öğrendim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum
Saygılar

Excel Vers. ve Dili
2003
Çok Emek Verİlerek HazirlanmiŞ OldukÇa GÜzel Bİr Program
EmeĞİne Saygi
Ellerİne Ve YÜreĞİne SaĞlik