Hücre bölme

Excelde bir hücreyi ikiye bölme köşeden köşeye değilde yukarıdan aşağıya düşey olarak bölüne bilinirmi

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Benim bildiğim yapılamaz,fakat çizim menüsünden çizgi ile böyle bir çizgi yapabilirsiniz. Eğer böyle bir şey mümkünse bende yeni bir şey öğrenmiş olacağım.

Onu biliyorum tek hüçrede pek fark etmiyorda sütun olarak ben yapamıyorum yamuk yumuk oluyor ben orjinal birşeyler yapılabilirmi böyle bir şey mümkünse ben bir şey değil çok şey öğrenirim inşallah vardır. :dua:

Hücreyi böldüğünüzde ne yapmak istediğiniz konusunda biraz bilgi verirmisiniz? Belki bölmeye ihtiyaç duymayacağınız bir çözüm üretilebilir.

Ã?nçelikle hoş geldin tanıştığımıza memnun oldum
Bu akşam sadece izliyecektim kanıma girdin . Hücre bölüne bilirse benim için atomun bölünmesi gibi bir şey mesela bölünmüş hücreler içerisinde şifre koymak kaç tane bölünmüş hüçre içinde kaça bölünmüş hüçre içinde şifre düşüne biliyormusun Hücre bölme olayı varsa okey yoksa boşver .Bu da benim excel deki hayalim olsun

Teşekkürler sn Türker . Þu anda dışarı çıkmam gerekiyor geç bile kaldım sabah ilk işim incelemek iyi geceler herkese iyi geceler.