Hücredeki bilgiyi bashka bir hücreye kopyalama

Bunun bir fonksiyonu varmı?

misal ; A1 -2
A2- 3
A3 - =topla(a1;a2)

a3 teki degeri b1 hücresine kopyalamak istiyorum.. Nasıl bir fonskiyon kullanabilirim? kaydır die bir fonksiyon duymustum bununla yapılabilirmi? Yapılabilirse nasıl Tesekkurler..

tamam iyi guzel de ben sadece A sütununa yazabiliyorum farzet.. B sütununa dokunamıyorum.. A3'ten B1 e nasıl gondericem?

B1 e gidip?=a3 diyemiyorum.. A3 ten B1 e nasıl yonlendiriecem icindeki degeri?

B sütununa dokanamıyorsan o zaman koruma olabilir A3 teki değere sen B1 e git denirmi bilmiyorum ama B1 Hücresine gidip A1 e buraya gel deniyor örnek gönderirsen bakayım B sütunun özelliğineymiş yapamazsam bile benden başkaları ilgilene bilir

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
mican' Alıntı:
tamam iyi guzel de ben sadece A sütununa yazabiliyorum farzet.. B sütununa dokunamıyorum.. A3'ten B1 e nasıl gondericem?

B1 e gidip?=a3 diyemiyorum.. A3 ten B1 e nasıl yonlendiriecem icindeki degeri?
neden ? :shock:
hücrede koruma yada başka bir formül mü var?
onu da belirtirsen daha çabuk sonuç alırız.
yoksa uzar gider :arkadas:

Hayır Arkadaşlar sütuna dokunabiliyorum.. Ama benim yaptıgım sey excele bilgiyi dışarıdan gondermek.. Ama gönderirken sadece 1.sutuna yazabiliyorum.. A Sütunu oluyor oda verileri alt alta yazmaktansa yanyana yazmayı tercih ediyorum..

Bu yüzden A sütunundaki herhangi bir hücredeki herhangi bir bilgiyi benim B -C-D-E gibi sutunlara göndertmem gerekiyor..

B veya diger sutunlarda bişi yok hepsi masallah çalışıyor.. Zaten yukardada farzet demişim.. Bu benim için çok öenmli bir proje için çalışıyorum..

Yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler..

SN:mican
Bende senin gibi bir üyeyim ha benim mesaj sayım senin kinden fazla benim için hiçbir anlamı yok ben sadece sana yardım etmek istiyorum (Bildiklerini öğretmek benim yaratılışımda var ve bu sitede çok kişide var )Ã?nce kuralları okumanı tavsiye edeyim
http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=879 Ã?nce bunu oku
Soruna gelince anlamaya çalışıyorum olmuyor istediğini bir örnekle sorarsan daha kolay cevap verilebilir Þayet ataç eklemesini bilemiyorsan yukarıda arama motoruna Ataç ekleme diye yaz cevabını alırsın Başka sorularınıda oradan sorabilirsin (Sana kuraları oku dememim sebeblerinden biride bu)