İçeriğinde formül bulunan A hücresi, kendisini B hücresine eşitleyip bağlı bulunduğu C hücresini değiştirmesini istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
Sürüm 2107 - Türkçe
Merhaba,

A hücresi içerisinde bir formül var ve formülün içerisinde değişken olarak C hücresi var. Manuel olarak A hücresini durum çözümlemesinden B hücresine eşit olmasını sağlayıp C hücresindeki değeri değiştiriyorum. Ama B hücresi değiştiği zaman otomatik olarak A hücresi B hücresine kendisini eşitleyip C hücresini değiştirmesini istiyorum.

Bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Foruma hoş geldiniz.

Bu işlemi makro kaydet yoluyla Hedef Ara yöntemi kullanarak yapabilirsiniz. Daha sonra kaydedilen makro kodlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Sürüm 2107 - Türkçe
Foruma hoş geldiniz.

Bu işlemi makro kaydet yoluyla Hedef Ara yöntemi kullanarak yapabilirsiniz. Daha sonra kaydedilen makro kodlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz.
Foruma hoş geldiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Makro kaydet ile ilgili bilgi sahibi değilim. Yapmam gereken işlem ile ilgili daha fazla açıklama yapabilirseniz sevinirim veya konu ile ilgili bakabileceğim bir yazı/video tavsiye edebilirseniz sevinirim