icra takip

arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin.Bu konuda yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekür ederim.ekte göndermiş olduğum örnekte dosya arama bölümünde herhangi bir text kutusuna kayıtlı olunan mükelleflerin bilgilerini girdiğimde diğer texbox lardada o mükellefe ait bilgilerin çıkmasını istiyorum yani alacaklı adını yazdığımda o alacaklının diğer bilgilerinin diğer textboxlarda çıkmasını istiyorum benzer değerler varsa bir sonraki diye bir command button yapmak istirorum bu konuda yardımcı olacak olan varsa sevinirim şimdiden teşekürler

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
ICRA TAKIP

ademcam, eketekı dosyayı bı ıncelermısın ok

EDIT : acılısta bı hata verıcek ona evet deyın ( bıraz acele oldu ıdare edıl lutfen :) )

farklı bir yaklaşım

cyberwolf1980 öncelikle ilgilendiğin için teşekür ederim. benim anlatmaya çalıştığım dan farklı bir yaklaşım olmuş fakat benim istediğim vb düzenleyicisini açarak yapmış olduğum formunda dosya kayıt diye bir bölüm var ben buradaki herkangi bir textbox a müvekkiklerin bilgilerini girdiğimde bana o müvekkille ilgili diğer bilgilerinde diğer texboxlarda çıkmasını istiyorum benzer bilgiler olursada bir bir sonraki diye bir commandbutton koymak istiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisin şimdiden teşekürler veya ekte vermiş olduğu gibide olabilir

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
ademcam, daha once gonderdıgım dosyadakı formda kayıt etme , sılme ve gelısmıs bır arama butonu var.Ayrıca bır kaydı aratıp buldugun zaman ıcındekı textboxlara butun degerlerını getırıyor ok

kolay gelsın