İki tarih arası toplam

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
ekteki örnekte iki tarih arası sorgularda tarihi girdikten sonra aylık toplam açı tıklıyorum tüm kayıtları vermiyor formda da aradım örnekleride 2 gündür inceliyorum ama bir çözüm bulamadım hangi tarihler arası yazsam bile aynı sonucu veriyor tarihler seçtiğim tarihlerin bir anlamı yok gibi görünüyor değişik yollar deniyorum bazende yarısını veriyor yarısını vermiyor bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşım senin bilgisayarında bulunan MSCOMCT2.OCX dosyasını da foruma gönderirsen yardımcı olmaya çalışırım....

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
mscomct2 dosyası

dosya ekte

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
Mscomct2 Dosyasini Ekledİm Bakarsaniz Memnun Olurum

Yaptığınız işlemlere göre form düzgün çalışıyor. Tüm kayıtları vermiyor derken neyi kastediyorsunuz.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
Tarihler arası yapmıyor

tarihler arası yaptığım zaman tüm kayıtları ve istediğim tarihler arasını vermiyor.Tarihler arası tüm kayıtları göstermiyor.

Formunuza kaynak olan Sorgu da Gruplama satırını açmışsınız. Sanırım sizin sorununuz bundan kaynaklanıyor. Gruplama satırını kaldırın yeterli olacaktır.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
Değişen bir şey yok

dediğinizide yaptım guruplamayıda kaldırdım değişen bir şey yok
ilgin için teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
bu konuya bakan yokmu

bu konuda yardım edecek kimse yokmu

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
İki tarih arası maliyet istediğiniz gibi

İki tarih arası maliyet istediğiniz gibi aylık maliyetide bakarak yaparsınız bütün iş sorguda sezginunlu arkadaşın dediği gibi sorgu 2nin degerini yanlış vermişsiniz

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
ilgin için uğraşın için teşekkür ederim ama benim istediğim sorgu9 da ve form6 daki tarihleri yazdığım zaman aynı form6 daki Aylık toplam aç'ı tıkladığımız zaman yazdığımız tarihler arasındaki örnek ayçiçek yağı kaç kilo, gram,miktar ve tutar olduğunu aylık tablosunda görmek şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Düzeltildi

ben sizin isteginizi öncede yapardım ama form6 yaptıklarıma bakıp form 7 de uygularsınız diye düşündüm düzeltim ama formda yer kaplamasın diye bir önceki mesaja ekledim dosyayı eskisiyle yenisini degiştirdim kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
güzel hoşta bir denerseniz hepsini vermiyor örnek ayçiçek yağı tarihler arasında kayıtlı olan ürünlerin hepsinin toplamını vermiyor bazılarını hiç göstermiyor.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
ekteki örnekteki gibi

ekteki örnekteki gibi veriyor ama burda örneğin ekmek , ayçiçek yağı vb. bazı larını vermiyor neden acaba