İkİncİ AÇilan Kutu Sorunu

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
Merhabalar Arkadaslar 1 Haftaya Yetistirmem Gereken Bir Projem Var Bİr Veterİner Klİnİgİ İÇİn Verİtabani Hazirlamaya Calisiyorum Malesef Sql Konusunda Pek Bİlgİm Yok Sİzlere Sormak İstedİĞİm Şu Projemde Hasvan Bİlgİlerİ Tablosu Ve Formu Olusturdum Formda Hayvanin TÜrÜnÜ Acilan Kutudan Sectigimde Yandaki Irklari Acilan Kutusunda Sadece Sectigim Hayvanin Irklarinin Kalmasini Istiyorum Forumda Buldugum Kİtap Cd Kayit Ornegini Pek BİŞey Bİlmeden Uyarladim Oldu Fakat Bu Formu Hayvan Sahİbİ Bilgilerinin Alt Formu Yaptigimda Sorun Cikiyor Parametre Degeri Girmemi Istiyor Ayni Seyİ İlac Adinini Sectigimde İlac Fİyatinin Yanda Yazmasi Olayinada Uygulamayi Dusunuyordum Fakat Tikanmis Durumdayim Yardim Ederseniz Cok Sevİnİrİmm

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-04-2024
örnek dosya eklersen daha fazla yardımcı olabiliriz

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
örnek dosya eklersen daha fazla yardımcı olabiliriz
EERKUT BEY İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TESEKKUR EDERİM BEN OLMAYINCA BAYA Bİ KURCALADIM SİLDİM BAZI KISIMLARI AMA PEK BİŞEYE BENZEMESEDE Bİ TASLAK VAR ELİMDE EN AZINDAN NE YAPMAYA CALISTIIMI ANLATABİLİRİM BELKİ DOSYAYI EKLIYORUM

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-04-2024
istediğiniz böyle birşey miydi acaba yanlış anladıysam düzeltin tekrar bakarım

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
istediğiniz böyle birşey miydi acaba yanlış anladıysam düzeltin tekrar bakarım
evet gayet dogru anlamısınız:) bende tam bunu yapmaya calısıyorum fakat sizin yolladıgınız dosyada da oldugu gibi hayvan sahibi bilgileri formunu actııım da aynı secımı yapamıyorum alt formdan parametre degeri istiyor ana form halındeyken calısıyor fakat alt form halıne getırdıgımde sorun cıkıyor

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
merhaba aynı sorun bende de oldu. ana forma bir metin kutusu ekle
daha sonra bu metin kotusunu veri özelliğini
Forms!Alt_form_nesnesi_adı!tür metin kotusunun adı ise türr olsun

sorgudaki filtre alanına Formlar.......türr yaz kod çalışıyor.

tam anladıysan keskin78 in açtığı konulara bak cevabı orada örneğiyle var