il ilce koy semt

Excel Vers. ve Dili
hhhh
merhaba arkadaslar bu formda acilan kutu ile ilgili il ilce koy semt diye bir ornek vardi ama burda bulamiyorum aradim linki bozuk onu acaba terkrar linkini vere bilirmisniz amac qruplara gore mallarin siyahisi acilan kutu da yapmak yani 1ci grupu sectiyim zaman urunlerde o gurupa ait mallar gelsin tesekkurler....

Excel Vers. ve Dili
2003
örnek koy iki tablo olsun birinde mallar ikincisinde o mallların alt malları olsun ve birinci anahtarla birbirine bağlı olsun tablolar

Excel Vers. ve Dili
hhhh
teskkur ederim ben bu anlamda demedim sadece acilan kutu anlaminda solemistim yani qrup acilan kutu daki qrupu sectiyim zaman diyer mal isimleri olan kutudaki sadece o grupa ait mallar gelsin ben bunu ariyorum.yardimlariniz icin tesekkurler

Excel Vers. ve Dili
2003
af buyur açılan kutuya bilgiler vahiylemi gelecek tabiki tablodan gelecek

Excel Vers. ve Dili
hhhh
onu anladim bir tablo grup diyeri de mal adlari onu yapiyorum o tamam ama benim istediyim bu mal aldigim zaman alista acilan kutuda grupu sectiyim zaman diger acilan kutuda o grupa ait mallar gelsin bende ancak tum mallar gozukyor nitekim ornek il ilce koy semt de vardi ya il secildiyi zaman o ile ait ilceleri geliyordu ya bende bole bir sey istiyorum

Excel Vers. ve Dili
hhhh
gulsum hanim sizi bekliyorum yardimci olursaniz sevinirim...

Excel Vers. ve Dili
2003
merhaba pasa80,
aynı örneği bende aramaktayım. ve sorunum senin sorununla aynı ben bir örnek veya bilgi bulamadım bu konuda eğer sen bi şekilde bunu çözmüşsen senden yardımını beklerim

Excel Vers. ve Dili
2003
alesef İstediğim Bu değil

Gülsüm hamın merhaba tekrar,
ben acil çözüm aradığım için iki farklı yerden yardım istedim. ve sizin cvb her ikisinide okudum nezaketiniz ve ilginiz için teşekkürler.
size ekte bir dosya gönderdim.
sizin örneğinizle yaptım örnektede görebileceğiniz gibi ben ilk kaydı girerken herşey normal. O katıy bitip diğer bir kayda geçtiğimde yapılan filtreleme bir önceki kaydıda etkiliyor. benim problemim bu yani vewri girdiğim satırın o şekilde kalması ve diğer veri girişine geçtiğimde burada çalışacak filtrenin diğer kayıtları hiçbir şekilde etkilememesi...
buna bir çözüm bulabilirseniz çok sevineceğim.
ilginiz için tekrar teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003
ürün adı satır kaynağı bu şekilde olacak
SELECT Ürünler.ÜrünAdı FROM Ürünler WHERE (((Ürünler.KategoriNo)=forms!Yapılan_Hizmet_frm!KategoriNo));

listeye sınır hayır olacak
stun sayısı 2
stun gnişliği 4cm;0cm
bu olacak

Excel Vers. ve Dili
2003
Gülsüm hanım tekrar merhaba,
listeye sınır hayır dediğimde hata msj alıyorum yapamadım bunu.
eğer siz dorya özerinde değiştirip bana gönderebilirseniz ve bunu bana kısaca anlatabilirseniz. Tümö haftamı size dua etmekle geçireceğim söz...

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

örneğin ekte daha önce saana dediğim gibi yaptım