ınsert values yapamadım.

Excel Vers. ve Dili
2010TÜRKÇE
Adım adım gitmeye çalışacagım kalemler formundaki kazanan firma, kazanan teklif alanlarının degerlerinin teklifler alt formundaki kazanan (evet hayır ) alanında evet yazılan degergin yanındaki degerler firma ve teklif alanlarındaki almasını istiyorum.ama bir türlü yapamadım . Kolay yolu varmı? örnek c firması kazandı 100 lirayla bunu kazanan firma, kazanan teklif alanlarına kayıd etmek istiyorum. Bu sorumun cevabını alırsam ikinci sorum olcak.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
belgen 2003 oladığı için üzerinde deneme yapamadım,
bunu sorgu ile yapabilirsin,
aynı tabloyu farklı sorgu yapıp onun evet/hayır hanesine şart koyarsın -1 diye
o sorgu ile yeni bir form oluşturup orada onayladıklarını görebilirsin...

Excel Vers. ve Dili
2010TÜRKÇE
Hocam sorgu çok kullanacagım. O yüzden formda haledeyim dedim .2003 versiyonunu yolluyorum.

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Programınızın algoritmasi yanlış bence,
yapısal olarak bağdaştıramadım, sizin fikrinize göre yapmışsınız,
uygun bir sıralama yapmalısınız, bana anlamsız geldi.
ne yapacağımı anlayamadım.

Excel Vers. ve Dili
2010TÜRKÇE
3 ana tablom var.s1, kalemler teklifler. kalemler s1 tablosunun alt tablosu, teklifler tablosuda kalemler tablosunun alt tablosudur. teklifler tablosunda şeçilen yada( evet hayırla) belirlenen satırdaki teklif ve firma degeri kalemler tablosundaki kazanan firma,kazanan teklif alanlarına kaydedilecek.

ayrıca kalemlerdeki s1nosu göre kalemler tablosundaki yaklaşık maliyetler,kazanan teklifler toplanıp toplam yaklaşık maliyet ve toplam kazanan teklif yerlerine aktarılacak.

ınsert ınto values kullandım bir türlü yapamadım.