İsme tıklayınca kişinin resminin ekrana gelmesi

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
:hey: Arkadaşlar excelde ana sayfada açılır metin kutusu içinde isimler var 2. sayfada resimler sayfasında kişilerin resimleri bulunmakta. Ana sayfadaki açılır metin kutusunda isme tıkladığımda kişinin resminin altta gözükmesini istiyorum bana yardımcı olurmusunuz Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Selam Ali Bey

Dosyayı göndermiştim ama sanırım olmadı benim sorunum BİLGİLER bölümündeki VELİYİ bilgilendirme kısmındaki yazdığım bilgilerin FORM bölümünde göstermek ÖĞRENCİ VELİSİNE ÖNERİLER kısmının karşısında gözükmesi
şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Ekle/Ad/Tanımla'dan Veri olarak adlandırılan alanı,

=BİLGİLER!$B$2:$H$98

şekinde belirleyin olacak.

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Selam

yurttaş merhaba söylediğinizi uyguladım ama olmadı acaba neden yardımlarınız için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
yurttaş merhaba söylediğinizi uyguladım ama olmadı acaba neden yardımlarınız için teşekkürler
Sayın istiklal1963, dosyayı ben de indirdim. Ve yurttaş kardeşimin dediği gibi yaptım, çalıştı. Sanırım küçük bir ayrıntıyı gözden kaçırıyorsunuz. Veri bölümünü görüntülediğinezde ekle bölümünden ad tanımlayı seçip fare ile belirleyeceğiniz bölgeyi yeniden seçerek EKLE yapar ve tamam diyerek kapatırsanız bölgeyi değiştirmiş olursunuz ve baktığınızda istediğiniz açıklamaların geldiğini göreceksiniz. Bence bir daha deneyiniz veya isterseniz bendeki dosyayı buraya ekleyebilirim. Saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Selam

Arkadaşlar kusura bakmayın teşekkürler

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Arkadaşlar

Kusura bakmayın bir noktayı atlamışım şimdi tamam YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Dosyanız ekte.

Çözdüğünüze göre dosyayı sildim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Teşekkürler Yurttaş

Teşekkürler sayğılar