izin hesaplama

Excel Vers. ve Dili
türkçe
arkadaşlar bu konuda daha önce yardım rica etmiştim. Fakat bir tek modalı kardeşimiz ilgi göstermişti. Ama ne yazık ki bu konuyu hala çözemedim. İzin hesaplarken aynı ayın içindeki izin günlerini aynı ayda aynı ayı geçen günleri bir sonraki ayda görmek ve döküm almak istiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.yani 25.08.2007 tarihinde 10 gün izin alan bir kişi iki tarih arasında rapor istediğimde bunun 7 gününü 08 aya kalan kısmını diğer ayda raporlamak istiyorum. Bu mümkün mü?Lütfen yardımlarınızı bekliyorum
Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn hegu42;

Gönderdiğiniz örneği inceledim. Tarih alanını tek bir sutuna yazmadığınız ve bütün tarihleri de tek tek girmediğiniz için böyle bir problem oluştu diye tahmin ediyorum.
Ben kendimce , anladığım kadarıyla bir program hazırladım. Umarım doğru anlamışımdır.
Saygılarımla , İyi Çalışmalar.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
türkçe
sn:ayhan2122

ilgine çok çok teşekkür ederim. Senin yaptığında güzel ama ben bunu kendi yaptığıma uygulamam çok zor. Ben biraz daha ilave ettiğim programı ekliyorum. Burada şu an tek sorunum o ay içinde kullanılmayan izinin bir sonraki ayda alınan iznin üzerine ilavesi eğerki o kişi bir sonraki ayda izin almadıysa kalan iznin bir sonraki ayda gözükmesi.
teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn hegu42;

Yapmak istediğinin "access mantığı"na ters olduğunu düşünüyorum. Ya da en azından benim mantığıma ters diyebilirim. Bence yanlış bir yol izliyorsunuz. Bu yüzden ben sorudan çekiliyorum.
Saygılar, İyi Çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
benim ki sadece bir fikir ama ilgi ve alakana teşekkür ederim. Olamayabilir. Ben o kadar iyi değilim. sadece öğrenmek amacım.