Izleme raporu

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Değerli Acces üstadları
Aşağıda tanımladığım şekilde üye aidat ve bağış ödemelerine ilişkin günlük ,haftalık veya aylık rakamlarla İZLENİM RAPORU almak istiyorum.Bunu yapabilmem için ne yapmam gerekir .? Bütün bunlar neticesinde şu cevabı almak istiyorum Bunan 1 ay önce şu kadar üyem vardı.Şu kadar paramız vardı.Bu gün şu durumdayız..Yani Brifing benzeri bir rapor çıkartmak istiyorum.Bunu en basit şekliyle nasıl yapabilirm.
KISACA VAR OLAN ALAN ADLARI VE BİLGİLER ŞUNLAR

"KİŞİLER" isimli dosyamda Dernek üyelerinin üye aidatlarının ödemeleri bulunmakta.300 kişilk üye olabilecek genel potansiyel mevcut var.Şimdilik 100 kişi üyedir.20 kişi de bağış yapmaktadır.Bu sayı her geçen gün artmaktadır. Ben günlük olarak şunları almak istiyorum
1-ÖNCEKİ GÜNLERİN SONU İTİBARİYLE VE BUGÜN İTİBARİYLE ÜYE SAYISI
2-ÖNCEKİ GÜNLERİN SONU İTİBARİYLEVE BUGÜN İTİBARİYLE BAĞIŞ YAPAN SAYISI
3-ÖNCEKİ GÜNLERİN SONU İTİBARİYLEVE BUGÜN İTİBARİYLE DERNEK TOPLAM GELİRİ
Vs…..
SORULARIM :
1-Bütün bunların yapılması için tarih alan adı 1 tane yeterlimdir.Her bir istenen rapor için ayrı ayrı tarih gerekli midir.?
2-Özet rapor bölümünden bu düzenlenebilir mi yoksa ,ayrı bir sorgulama ve raporlamamı gerekir?
3-Bütün bunlara ilaveten,her bir alan için hedefler belirleyip aylara göre başarı oranı ,yüzdelik olarak belirlenebilir mi ?Bu yapıla bilir mi?
Şüphesiz bütün bunların cevabı evet olacaktır.
Ama bizim gibi acceste yeni olanlar bunu başarabilir mi ?
Saygılarımla

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
istenilen Örnek rapor örneği

istenilen Örnek rapor örneği bunun benzeri olmalı ama ben bunu exelu uyarladım saygılarımla

Ekli dosyalar