Kalan bakiyeyi azaltma yükseltme

access de satış programım var. içindeki muskart formunda her satışta sonda bir metin kutusunda bakiyeyi arttırması, tahsilattada azaltmasını istiyorum ama bir türlü yapamadım.yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin

Edit xxrt"bakiyeyi yazdıramıyorm acil!!!" başlığı "Kalan bakiyeyi azaltma yükseltme " olarak değiştrildi.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın iozdere,

Not alanına mı istiyorsunuz yoksa genel bir metin kutusu ekleyip son bakiyeyi mi almak istiyorsunuz?

İyi çalışmalar :D

merhaba, farketmez herhangi biri olabilir, önemli olan sonucu alabilmem ve nasıl alacağım.teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın iozdere,

Her nekadar bakiyeyi formda hesaplıyorsanız da ben tekrar ekledim. Umarım istediğiniz bu.

İyi çalışmalar :D

TEŞEKKÜR EDERİM AMA BENİM İSTEDİĞİM BU DEĞİL.ZATEN TOPLAM BORÇ ALTTA VAR, BEN HER SATIŞIN KARŞISINDA BORCUN ARTMASINI, TAHSİLATTA DA AZALMASINI İSTİYORUM.

01/06/2006-SATIŞ 1 10 10
02/06/2006 SATIŞ 1 15 25
3/6/2/2006 TAHS. 1 20 5 GİBİ

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Merhabalar Sayın İozdere ;

Sanırım istediğiniz oldu ;)

Bu arada tablolarınızın çok düzensiz olduğunu söylemeden edemiyeceğim..

İyi Çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
office 2007 tr
sayın xorion

merhaba arkadaşım

sizin yapmış olduğunuz bakiye azaltma ve çoğaltma iozdere ye yaptığınız(denemesatıs_xorion.rar ı indirdim fakat programıma uygulayamadım sizden rica etsem siz uygularmısınız..
ilginize şimdiden teşekkür ederim..

Ahmet Yenginoğlu
ayenginoglu@hotmail.com

Bakiyede yine sorun oldu

sayin xorion, güzel olmuş ama ikinci bir isim girdiğimde ve satış yaptığımda bakiyeye enson müşterinin bakiyesini yazıyor