kaybedilen veriyi kurtarma

yaptığım çalışma ufak bi dalgınlıkla kopyasını yapmadan tüm içeriğini sildim içeriyi geri kurtarabilmem için ne yapmalıyım.. içeriyi sildim çunku şimdi yayınlayacaktım. yayınlayalım derken tüm bilgileri sildik ne yapmalıyım ki içeriği geri alablmem için...

bi de win zip olamdığında doyada büyük bakmak isteyen ler

http://www.hemenpaylas.com/download/984100/HESAP_TAKIP.xls.html

den indirebilirler.....

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-06-2023
Merhaba:
Burdan dosyayı indirmenin bi anlamı yok. Zira üstüne kaydedilmiş ise bana göre geçmiş olsun.. Bu dosya kurtarılamaz. Şayet üzerine kaydedilmemiş olsa idi belki birtakım programlar ile kurtarılabilirdi..

çok rahatlattın saol işimi burda hallettim ve işimi burda kaybettim.. :cekic: :cekic: :cekic: :kafa: :kafa:

ben dosyayı bakmak için deil paylaşmak için yolladım. excel de takip işine lazım olan olurda kullansın diye..
ama paylaşalım derken yaktık kendimizi :kafa: :cekic:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn samurayhiya

Dosyanızdaki harcadığınız emeğinizi kaybettiğiniz için biraz üzgün ve sinirli olduğunuz anlaşılıyor, ama dosyanızı insanları kırarak geri getiremezsiniz. Bende benim bilmediğim bir öneri gelirmi acaba diye bekledim ama gelmedi, dosyanızı harddiske kaydettikten sonra Sn leventer'inde belirttiği maalesef yapabileceğiniz bir şey yok. Her şeyi yeni baştan hazırlamak durumundasınız.

asla sinirli deilm bu sayfa siz ve zsaim bey in yardımlarıyla yaptım paylaşmak bana mutluluk veriri. yeni konu da yeni başlıkla verdim belki siteye bi katkımız olmuştur.. yardımlarınız tesekkür..

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-06-2023
Bi öneri;

Mademki dosyayı burdan yardım ile oluşturdunuz. Ne bileyim belki arama formundan dosyanızın iskeletini oluşturacak verileri temin edebilirsiniz.

güzel insan ben veriyi deil sadece dosya bittikten sonra girdiğim hesapları sildim yani sizler uğraşmayın
tertemiz dosya olsun diye. içinde meblağa olarak yüklü hesaplar vardı. ben şimdi dosya ve banka dekontlarını açtım hesapları baştan giriyom.. yine söyliyorum ..
YARDIMLARINIZ VE BU KADAR HIZLI CEVAPLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..