kayıt ekleyemiyorum

Excel Vers. ve Dili
2003-2000
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25.04.2019
pek accsess den anlamıyorum elimde iki dosya var sicil numarasını girince o çalışana ait bilgileri girmemiz gerekmekte fakat bir türlü yapamadım ne yeni bir sicil nede yeni bir kayıt yapabiliyorum rica edersem bir bakıp bana yardımcı olabilirmisiniz

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TÜRKÇE
selam
sayın qwert11
sizin projede EĞİTİM GİRİŞİ tablosu daha önce kaydedilmiş standart data giriş tablosu,EĞİTİMİN SINIFI tablosu gibi tablolarda ki verileri güncellemeye yani değiştirmeye yarıyor
yeni veri girişi için ise
örneğin standart data giriş tablosu için yeni bir form oluşturmanız gerekli
bu oluşturduğunuz yeni formda kaydet sil vs butonlarla kayıt yapabilirsiniz

Excel Vers. ve Dili
2003-2000
25.04.2019
Sayın Aydın3838 öncelikle cevabınız için teşekkürler.Fakat dediğim gibi ben access den hiç anlamıyorum.firmada ihale bana kalınca dumur oldum yani.Bahsettiğiniz formu nasıl yapabilirim neler yapmalıyım bu konuda yardımınızı bekliyorum

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TÜRKÇE
Sayın Aydın3838 öncelikle cevabınız için teşekkürler.Fakat dediğim gibi ben access den hiç anlamıyorum.firmada ihale bana kalınca dumur oldum yani.Bahsettiğiniz formu nasıl yapabilirim neler yapmalıyım bu konuda yardımınızı bekliyorum
qwert11 örneği inceleyiniz

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003-2000
25.04.2019
aydın bey cevabınız için teşekkürler ama tabloya eğitimleri yazdığımda son olanı kaydediyor.kişi birden fazla eğitim alıyor o yüzden eğitim grubunu eğitim aldıkça tabloya yazılmalı.kayıt ettiğimde son kaydın üzerine yazıyor