kayıt işlemlerime kolaylık

ekteki örneğe gereken herşeyi yazdım ben bir şeyler yapmaya çalıştım ama olmadı tabii

Excel Vers. ve Dili
office 2007-mssql 2008 R2
Selam,

Sn. tttddd istediğiniz işlem bir parça uzun ve siz kanımca yanlış yoldan gidiyorsunuz:( Her bir şirkete bir sayfa açmak yerine tüm şirketleri bir sayfada tutup istediğiniz şirketlere göre sıralama yapıp bilgileri öyle alsanız? Sanki daha iyi olacak gibi.
Neden her şirketi bir sayfada tutmak istiyorsunuz? Ã?zel bir nedeni mi var? İstediklerinizi farklı yoldan yani benim söylediğim yoldan yapmaya çalışıcağım. Yalnız bir parça zaman alır. Vaktiniz varsa yetiştirmeye çalışayım. Aslında bu tasvip ettiğim bir metod değil, çünkü forumda araştırma yaparak kendiniz yapsanız Excel bilginizi epey ilerletebilirsiniz.

Kolay gelsin.

çok teşekkur ederim aslında bu dosya levent beyin bir çalışması ben abim kanalı ile elde ettim hiç bir deyişiklik yapmadan kendime göre sadeleştirmeye çalıştım zor bir iş hangi kodun ne işe yaradığımı bilmeden sadece silerek ve kod üzerinde ki sayılarla oynayarak öğrenmeye ve anlamaya çalışıyorum. Söz veriyorum bu virtual basic i öğreneceğim. tabi sizlerin sayesinde.ticaretle uğrasıyorum bu excel calışırsa bayağı bir işimi görecek.

sadece kayıtlarımı tutsun ve aradığımda kimden ne almışım bulayım benim için yeteli

Excel Vers. ve Dili
selam,

istediğiniz örnek ekte. Umarım yapabilmişimdir. Yeni şirket eklemek için formda şirket yazan yere dokunun. Tüm hareketleri kaydedip hareket sayfasından süz ile tümünü görebilirsiniz. Ya da özet Tablo kullanın. Yalnız yeni bir çalışma sayfası eklerseniz lütfen sayfaların en sonuna ekleyin. İndex karışabilir.

Kolay gelsin.

çok teşekkür ederim harikasınız bu süzme işini başka bir sayfa ekleyerek müşteri ismi=(şirket ismi) yani haraketler sayfasından alabilirmiyiz..

Excel Vers. ve Dili
Selam

Olabilir tabi:) izin verirseniz daha sonra yapalım. Siz şimdilik verileri buna işleyin isterseniz. Veriler çoğalmadan yaparız.

iyi geceler.