Kaynak hata sorunu?

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. Ana bir kaynağım var yani bütün personel bilgilerini değiştireceğim sayfam; 10 adette bu kaynağa bağlı çalışma kitaplarım var. bağlantı yaptığımda şöyle bir sorunla karşılaşıyorum "EXCEL KULLANABİLİR KAYNAKLAR İLE BU GÃ?REVİ TAMAMLAYAMIYOR. DAHA AZ VERİ SEÇİN VEYA DİÐER UYGULAMALARI KAPATIN" halbuki sadece kaynakla beraber veri göndereceğim sayfa açık. Bunun bir çözümü varmı varsa nasıl düzeltilir? :agla:

Sn: akyazi_61
Sistemlerin uyuşmuyor olabilirmi alttaki dökümandan anladığım bu kolay gelsin

Excel dosyalarını Windows ile Macintosh arasında taşıma
Some of the content in this topic may not be applicable to some languages.

Macintosh bilgisayarın çalıştırdığı sistem yazılımının sürümü 7.5 veya üstü olmalı ve bilgisayarda PC Exchange yüklü olmalıdır. Macintosh Excel sürümünün Windows için Microsoft Excel sürümüne uygun olması gerekir. Ã?rneğin Excel 2003'ten Macintosh'a dosya taşımak için, Microsoft Office 2001 Macintosh Edition çalıştırmanız gerekir.

Microsoft Windows tabanlı Excel dosyanızı bir diskete veya ağ konumuna kaydedin.
Dosyayı diskete kaydederseniz, disketi Macintosh disket sürücüsüne takın.
Macintosh üzerinde Excel'de, Dosya menüsünde Aç'ı tıklatın.
İstediğiniz dosyayı yerleştirin ve üzerinde çift tıklatın. Macintosh dosyalarının dosya adı uzantıları olmadığı için Macintosh dosyalarını ararken *.* karakterlerini kullanmalısınız.
Note Macintosh bilgisayarlarına ve Windows çalıştıran kişisel bilgisayarlara bağlı olan bir ağ paylaşımına erişiminiz varsa, dosyaları ağa yerleştirebilir ve sonra dosyaları bu iki bilgisayar sisteminin birinden açabilirsiniz.

Sn: Abazya
Kullandığım Bilgisayarın bazı özelliklerini size aktarırsam daha çok yardımcı olabilirsin sanırım.
İşletim sistemim Windows 2000 ve bakanlık bilgisayarı olduğu için server üzerinden işlem yapıyorum. Yani elimin altındaki bilgisayarı sadece işlem yapabilmek için kullanıyorum. Admin ile şifrelendiği için herhangi bir programda yükleyemiyorum! Admin şifresini değiştirsem bile-Kendim atasam- 1 saat sonra kendiliğinden değişiyor.
Acaba sorunum bundan kaynaklanabilirmi?
Þimdiden Teşekkürler.

Senin yerine olsam yetkili arkadaşları cağırırım (Bizde bilgi işlemci diyoruz) server üzerinde bir takım çalışmalar yapmış olabilirler Ben işyeri PC yi fazla karıştırmam gelsinler yapsınlar elimde kalırsa badem gözlü olur sizede bunu öneririm