KAZA VERİ GİRİŞ PROĞRAMI

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
KAZA VERÝ GÝRÝÞ PROÐRAMI

ARKADAÞLAR SİZLERE KOLAY GELSİN BEN KAZA VERİ GİRİÞ PROÐRAMI ADI ALTINDA BİR PROÐRAM YAPTIM FAKAT ANA GİRİÞ SAYFALARINI SÜSLEYEMEDİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ AYRICA BUNA ÞİFRE KOYMAK İÞSTİYOM AYRICA EKLE DÜÐMESİNE BASINCA AKTIF OLMALI KAYDET DEDİKTEN SONRA YENİD DEMEDİKÇE PASİF KALMALI BİRDE HATALARIM VARSA DÜZELTİN AYRICA ÞİFE Lİ GİRİÞ OLSUN VE KAYIT EDİLDİÐİNDE SİLME İÞLEMİ ANCAK YETKİLİ KİÃžİ YAPSIN AYRICA AYNI KAZA NUMARASI İLE KAZA GİRİLİRSE UYARSIN

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
yardımcı olacak yok sanırım

yardımlarınız için sağolun allah rızası için yardım eden yok galiba

@nalakus, mdb sürekli hata veriyor

güzel çalışma olmuş ancak keşke excell formatına hazırlasa idiniz

eminim daha fazla verim alırdınız

polnet imkanınız varmı?

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
mdb nin hata vermesi, başka soruda cevaplandırdığım gibi referanslardan ileri geliyor. Kod yazma penceresini açarsanız tools sekmesinin içinde referances... var onu tıklarsanız açılan pencereden bir kaç referansın yanında missing (Kayıp) ibaresi var. Yanındaki onay kutusunu boşaltırsanız mdb normal çalışacak.
Mutlaka aşılan formlardan giriş formuna ulaşım butonu da olursa daha iyi olur.
Sorgular çalıştırılmak istendiğinde tarih isteniyor bu tabi ki bilmeyen için zor. Onun için sorgular tablosunun içine bir açılan kutu ekleyip tarihi içinden seçtirirseniz daha iyi olur sanırım. Birde font sorunu var iletiniz zor okunuyor ve lütfen artık forumlarda hep büyük harf kullanmayın.
İyi çalışmalar