Keysmart Notebook Donanım Driver'ı

Excel Vers. ve Dili
Windows XP İngilizce
Selamlar. Bu forumun ana konusu değil biliyorum ama başka çare bulamadım. Eğer uygunsuz bir konu seçtiysem lütfen sayın admin.ler bu konuyu silsinler.

Keysmart S1517C notebookum var. Cihaza format attım ama bazı driverları yüklenmedi. Keysmartın sitesinde de yok. Keysmart notebook'u olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Windows XP İngilizce
Teşekkür ederim abtani. Ama o link uzun zamandır çalışmıyor.

Excel Vers. ve Dili
Windows XP İngilizce
Sayın mehmet demiral, yardımınız için çok teşekkürler. Bu link gerçekten işe yaradı.

Excel Vers. ve Dili
EXCELL 2003
Selam Arkadaslar Keysmart Kn-p1830 Model Notebookuma Ekran Karti Bulamadim.keysmartin Kendi Sitesinde De Yok.bu Konuda Yardimci Olursaniz Sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Nette yaptığım araştırmada gerçekten de bu ürüne ait herhangibir sürücü olmadığını gördüm. Ürünün kodlanması da bir başka ürünle eşleşmiyor. O zaman iş size düşüyor ve Keysmart ve Kn-p1830 ifadelerini unutup başka bir ipucu buluyorsunuz. Bu nasıl olacak derseniz, önce ürünün etiketinin altında başka bir etiket var mı diye bakın. Veya arka kapakta çince falan yazılar içinde size mantıklı gelen herşeyi ürün kodu gibi aratın. Bu arada birçok sitede bu sürücüyü aradığınızı da gördüm. Doğru yollardan ilerlediğinizi düşünüyorum ama bu türden aramalarınızı Kn-p1830 bazlı yapmayın artık. Bu ürünün başka bir firma tarafından -özellikle de çin firmaları- üretildiği bir gerçek. Siz bununla ilgili ipucu arayın.
2. nci olarak başka sistemlerin bu sürücüyü nasıl tanıdığını yazın buraya. Mesela linux'un live sürümleri var cdden çalışıyorlar. Bunlarla açıp bakın nasıl tanıyorlar kartınızı. Live Vista var yine aynı şekilde.
3. olarak Everest veya benzer tarzda programlarla sistem sürücülerinin neler olduğunu listelettirin. Unutmayın ki bu ekran kartı sadece bu model için üretilmiş olamaz. Dünyanın bir çok ülkesinde birçok üretici aynı ekran kartlı hatta anakartlı modeller üretmiştir. Bu ipuçlarını bizimle de paylaşın ki çözüm bulalım. Bu arada anakartın çipsetini da yazabilirsiniz. 64 Mb OB olduğunu biliyorum. Bu türden anakartlarda genellikle -64 Mb olması açısından- S3 yongası kullanılır. Eğer Chip Seti Via ise bu ihtimal daha güçlü. Ama Sis çipseti ise o zaman Sis Mirage tarzı bir ekran kartı olur. Chipset İntel ise o zaman İntel'in Grafik sürücüleri zaten genel olarak standarttır. Onu yükleyin.

İnşallah yardımı olur. Kolay gelsin.

keysmart m2050

arkadaşlar keysmart m2050 driverları lazım. nasıl bulabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
20-02-2025
Ben de uzun zamandır arıyordum. Sağolun.