Kingston usb 512 flash disk sorunu

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe,ing.
Selamlar,
benim 512 mb lık kingston flash diskimin kapasitesi birdenbire ,son iki gündür 4,3 gb fırladı.Birçok bilgisayarda denedim ,hepsinde aynı.Nasıl ve neden olduğuna dair hiçbir bilgim yok.Benim asıl derdim bu flash disketi atmak falan değil,İÇİNDEKİ verileri nasıl kurtaracağım.Zira verilerin ve dosyaların hiçbiri görünmüyor.Flash iskten veri kurtarma programıda çalıştırdım,fakat veri ve dosyalar ortada görünmüyor.Üstelik bilgisayarlar flash diskin düzgün çalıştığını belirtiyor.Bu nasıl oluyor,512 mb flash disket 4,3 gb oldu ve disk düzgün çalışıyor diyor bilgisayar.
Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
512 Mb lık flash 4,3 gb olduysa can kurban

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe,ing.
İyi de eski dosyalarım yok,görünmüyor.Üstelik yeni kayıtları yaptığımdada bilgisayarı resetliyor.

Excel Vers. ve Dili
officexp
benimde 512 mb.kingston flaş disk var.bu flş diski pc.görüyor ama disk yerleştirin diye hata iletisi veriyor veya biçimlendir iletisi veriyor.Bilgilerimi kurtaramıyorum.Bilgilerim görünmüyor.Bu diskin programlaması oluyormu.Oluyor ise nerden programını bulurum.Saygılarımla cevap bekliyorum.Yardımlarınızı esirgemez az bir vakit ayırırsanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
512 mb lık kingston flash

sizlere ömür size tavsiyem nerden aldıysanız ve garanti süresi bitmediyse herhangi bir kingston bayisine gidiniz degiştiriniz birebir yoksa 1GB siyle degiştiriyorlar kingston un özelliği benimde aynı olay başıma geldi a firmasından aldım b firmasına gittim 512 leri kalmamış 1 gb ile degiştirdiler içindeki bilgilerede fatiha okudum kolay gelsin