kodu dogru calıstırma

Excel Vers. ve Dili
2003, turkce
Private Sub Ayrıntı_Click()
If Hatirlat.Tag = 1 Then
MsgBox + " Senet Vadesi_Etiket " + : " + senet vadesi + " Senetin Verildigi Yer_Etiket
End If
End Sub

bu kodu nasıl çalıştırabilirim?
eger hatırlatma(evet-hayır) isaretli ise bize msgbox da girilen tarihi gosteren bir hatırlatma programını nasıl yapabılırım??? Yukarıdaki kod yanlıs duzeltebilir misiniz???

Ben zaten yapmaya çalıştıgım şeyi anlatamıyorum programı eklemeyi denedim sıkıstırdım yine de ekleyemedım :S nasıl oacak ben de bilemiyorum :S:S:S

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 türkçe
ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım ama kodlla ilgili
MsgBox + " Senet Vadesi_Etiket " + : " + senet vadesi + " Senetin Verildigi Yer_Etiket
benim bi msgbox dan çıkartığım sonuç
msg kutusu içinde baştaki + hangi sebeple konulmuş çözemeidm ama onu görmezden gelirsem yazacak yazı
Senet Vadesi_Etiket + : + senet vadesi + Senetin Verildigi Yer_Etiket
çıkar diye düşünüyorum ustad olmadığım için yanlış yorumlamışta olabilirim ustadlar daha iyi bilirler
ayrıca kodun sonuna " koymayı unutmuşsun eklersen belki çalışır amacanı çözemediğimden başka birşey diyemeyecem

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Mesaj kutularında alan değerlerini birleştirmek-göstermek için aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz..

Alanlar ve mesaj metinleri farazidir, çalışmanıza göre değişir..

Kod:
If Hatirlat.Tag = 1 Then
MsgBox [senet vadesi] & " Vadeli" & [Senetin Verildigi Yer] & " senet portföye konulmuştur..", vbOKOnly + vbCritical, " SENET UYARISI "
End If