Komisyonculuk Uzerine Bir Dosya Yardimi

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
AÇiklama

Eger Tam Olarak AnlaŞilmadi Ise Yeniden AÇiklama Yapabilirim

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Sayın Volcanu

"InŞallah Yollaya BilmiŞimdir Ornek Dosyami"

Bunu çok iyi anladım da sorunuzu anlayamadım.:)

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
cevap

gondermış oldugum dosyada komısyon bolumunde yazan ytl tutarlarının gunluk olarak tutmuş oldugum o dosyada plaka gırdıgım anda excelde her plaka ıçın bır sayfa açılması ve o gunku gıtmış oldugu ışın komısyonunu o plakanın sayfasına otomatık geçmesı daha başka bır turle kasa heseabına benzer bır şey yanı ama hanıgı plakanın kaçlıra borcu oldugunu yada benım ona ne kadar borcum oldugunu ogrenmek ıstıyorum. normalde hepsıne ayrı yarı ben bır excel dosyası açıyorum ve haftalık olarak teker teker plakaların sayfalarına geçırıyorum

gerçekten yardım edersenız çok sevınırım ılgınız ıçın teşekkur ederım.
(açıklama olmuştur ınşallah)

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Dosyanız ekte umarım istediğiniz gibi olmuştur.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Anlamadim

YollamiŞ Oldugunuz Dosyada Bir DegiŞiklik Yok Sadece Tasarim Modundan Çik Diye Bir Şey EklenmiŞ Ben Anlayamadim Ilgin IÇin TŞk Ederim

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Sayın volcanu dosyayı indirip tekrar inceledim tam istediğiniz gibi çalışıyor.

Eğer makro güvenlik düzeyi yüksek ayarlanmışsa düşük ayarlamalısınız.
Araçlar/Makro/Güvenlik tıklatın açılan pencerede Düşük seçeneğini seçip Tamam'ı tıklatın. Dosyayı kapatıp yeniden açın.

Plaka sutünuna bir plaka yazın ve Enter'e basın Yeni bir sayfa açılacak ve komisyonda yazılacaktır.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Çok TeŞekkurler

GerÇekten Çok TeŞekkur Ederim Sagol Bi Sitedeki En Guzel Olayda Bu Herkezle Ilgileniliyor Ve Çok Guzel Bir Bilgi PaylaŞimi Var KeŞke Bende BirŞeylerde Yardimci Olabilsem Excel Dersi Alacam Belki O Zaman Tekrar TeŞekkur