Kompleks Bir Grafik için Yardım İsteği

Excel Vers. ve Dili
2003 ingilizce
Merhaba arkadaşlar,

Ekte 2 tane dosya paylaşıyorum. "Örnek Alınacak Dosya" adlı Excel dosyamda elde etmek istediğim grafiğe örnek teşkil eden grafikler var. Bu örnek dosya çalıştığım firmada daha önce hazırlanmış ve benim ekteki diğer excel dosyasından benzer bir sonuç elde etmem isteniyor. "Grafik için Verilerim" adlı excel dosyasındaki tablolara göre elde etmek istediğim grafikler ilk sayfanın altlarında belirtilmiştir. Elde etmek istediğim grafikleri örnek dosyadaki gibi (düzende) elde edebilmem için nerden başlamalıyım, neler yapmalıyım noktasında bana yardımcı olun lütfen.

Çok önemli ve haftabaşına kadar halletmem gerekiyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2007
yardım

benim içinde 867000 satır olan bir excel dosyam var bır sutundakı degerlerin grafıgını cızdırmem gerekıo yardım eder mısnız cok fazla sayıda verı oldugu ıcın olusturamıyorum bı yardım

Excel Vers. ve Dili
EXCEL2010-TÜRKÇE
ek

turgay kardeş eki gönderirimisin hayalin grafiğinimi yapalım gönderde çalışalım bakalım

haimow

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
11-07-2025
Ferhat bey siteniz çok yararlı fakat "Firmaların Karşılaştırılması" örneği maalesef linki çalışmıyor buraya veya sitenize ekleyebilirseniz çok sevinirim.

İyi Çalışmalar