Kuaför Programı ile ilgili

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
arkadaşlar www.keskin.yazilim.com ( GÜZELLİK SALONU TAKİP 2007 )
Bu program demo 1o kişi ile sınırlı peki aynısını yapabilcek ve şifreleri açık olarak hizmete sunabilcek bir üyemiz varmı hadi valla önemli!

denizfatihi

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office-2021
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-03-2026
arkadaşlar www.keskin.yazilim.com ( GÜZELLİK SALONU TAKİP 2007 )
Bu program demo 1o kişi ile sınırlı peki aynısını yapabilcek ve şifreleri açık olarak hizmete sunabilcek bir üyemiz varmı hadi valla önemli!

Arkadaşım yapılmasına yapılır o kadar da anlı şanlı bir şey değil 48 saatte daha iyisi de yapılır ama şifreleri ve kodları açık olarak vermek, pek kimsenin yanaşabileceği veya yanaşmak isteyeceği bir durum değil

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
Ama Burdaki Amaç Paylaşım Değilmi

Arkadaşım yapılmasına yapılır o kadar da anlı şanlı bir şey değil 48 saatte daha iyisi de yapılır ama şifreleri ve kodları açık olarak vermek, pek kimsenin yanaşabileceği veya yanaşmak isteyeceği bir durum değil
Peki Buranın Asıl Amacı paylaşmak ve paylaştırmak değilmi? ben kodlar açılk olsun demiyorum sadece örnekteki program 10 kişi ile sınırlı biz sınırsız olsun ve örnek program gibi olsun diye bir istekte bulundum. Keşke bilgim olsaydı yemin ederim hemen yapıp hizmete açardım.

Excel Vers. ve Dili
2007 TÜRKÇE
ewet banada lazım spa randevularını satışları kasa takibi ve spaya verilecek %'lik kazancı hesaplayacak bişey..
Yapan olurmu aceba?teşekkürler...

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Arkadaşlar, bu sitenin amacı bilgi paylaşımı, bir işi yapacaksınız, ama bir yerde takıldınız, sorarsınız, o konuda bilgisi olan ve müsait olan bir arkadaşımız, yardımcı olmaya çalışır.
Sıfırdan bir program yapıp ta burada paylaşın demek, yanlış olur, ücretli yaptırmak isterseniz, size dönüş yapacak arkadaşlarım olur inşallah...
Yersiz polemiğe girmek, insanları kırmak bize yakışmaz, okumuş yazmış kültürlü insanlar topluluğuyuz, çok şükür...