kullanmadan kota aşımı

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Selam Arkadaşlar
Bugün bir arkadaşım beni arayıp gece 12 den sonra asla internete girmemesine ve hiçbir büyük indirme yapmamasına rağmen kotasının 2GB ta yakın aşıldığını ve girilme saatlerinin hep gece yarısı 2 ile 6 arası olduğunu söyledi ABİ NAPICAM BEN ŞİMDİ dedi.Açıkçası bende ilk defa duyduğumdan şaşırdım.Sizce böyle birşey nasıl veya nerden olur?Nereye nasıl bir müracaat olmalı?İlgili kurum bu olayı çözebilirmi yada çözermi?
Arkadaşa kurumdan verilen cevap "şuan hatlarda problemimiz var bayramdan sonra arayınız"

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Maalesef durum bu noktada. Geçen Temmuz ayında üç hafta için yurtdışındaydım ve benim kotam bu arada sınırı geçti.

Ben her ay kota aşım ücreti ödemeyi normal karşılamaya başladım.

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Bu nasıl oluyor.
Bende fazla dosya indirmediğim halde her ay 4gb sınırına yaklaşıyorum.Hatta 2ay kotayı aştım.Bu yüzden PC'ye 2 - 3 defa da sıfıdan format attım.

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Arkadaşlar
Baya bir zaman önce telefonu kaldırdım ve arama yapacağımı zannettim.Odane be.İki kişi sohbet ediyor.Fakat biri hatun.Dediki karşıdakine en son "gelirken 2 ekmek al".Bende ALOOOO dedim.Oda ALO dedi.Sen kimsin ben kimim derken burası TELEKOM ŞU MUHİT dedi.7 göbekten akraba olduk.Ve birdaha olmadı ama şimdi bir sorun var bu kota aşımlarında.Döküm var,saat var,süre var,indirme miktarın var.EEEEEEEEEE ŞİMDİ İSPATLA BAKALIM BEN DEĞİLİM.Bu iş yakında patlarda bakalım ne zaman.

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Galiba Telekom sözleşmeyi hep haklı çıkıcak şekilde hazırlamıştır.Gerçi ben fazala detaylı okumadım ama öyledir diye düşünüyorrum.