LOGO PROGRAMI VE YA ACCESS

Arkadaşlar merhaba, ben özel bir şirkette logo proğramı ile çalışıyorum, malzeme giriş çıkış, ve malzeme maliyetlerini hesaplıyorum, bunun dışında şirketin ihtiyaçlarını tedarikçi firmalara bildiriyorum, işte burda sizden yardım istiyorum, ben logo programında tedarikçi firmalara verdiğim siparişlerimi girerek takip etmek ve bu malzemeler geldiğinde de faturalarını işleyerek - ki işliyorum zaten- tedarikçi firmam benim talebimin hepsini karşılamışmı karşılamamış mı ve ya fazla malzeme göndermiş mi bunu görmek istiyorum, ya ni ben siparişlerimi gireyim, gelen faturaları gireyim ve rapor aldığımda bana eksik yada fazlalarımı versin, eğer logo bunu yapmıyorsa bu konuda bana yardım edecek bir access ve ya excel proğramınız varmı varsa meil adersime atabilirsiniz, yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi umuyorum, iyi günler

Rafet

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofice 2010 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
01-12-2025
Logo Tabiyki bunu yapıyor.

Eski Bir LKS2 Kullanıcısyım Şu an Netsis Kullanıyorum.

LKS DOSu da mukemmel denecek kadar iyi biliyorum.

Sizin isteğiniz Sipariş TAkıbı.

LKS2 şu an elimin altında yok fakat hatırladığım kadarıyla LKS2 de ssipariş takibini en az eskisi kadar iyi hatta daha gösterişli yapa biliyorsunuz.

Verdiğiniz siparişin ne kadarı gelmiş ne kadarı gelmemiş veya ne kadarı ne zaman gelmesi alzımdı ne zaman gelmiş şeklinde veya LKS2 de hazırlaya bileceğiniz bir kullaıcı raporuyla ne kadarı sipariş olmadan gelmiş gibi dökümleri alabilirsiniz.

LKS de sipariş -> irsaliye -> fatura bağlantılarını kullanırsanız tabi.
Yani irsaliyeyi veya faturayı işlerken stok kalemlerini siparişten çağırmanız gerekiyor.

Saygılar.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Sayın Rafet raporunuzu Logo'da nasıl oluşturacağını anlatmış.
Logonun raporlaması çok iyidir.Satınalma modülünde şipariş raporları olması lazım.

Hangi sürümünü kullanıyorsunuz.

goldpro diye bir sürüm kullanıyorum, verilen siparişler modülü var burayı kullana bilirmiyim
ne'olur yardım edin

MESSENGER DAN BENİ AYDINLATIRMISINIZ SAYIN REFET & ZAFER BEY SANIRIM YAPIYORUM AMA BİYERDE EKSİK VAR

Logo Tabiyki bunu yapıyor.

Eski Bir LKS2 Kullanıcısyım Şu an Netsis Kullanıyorum.

LKS DOSu da mukemmel denecek kadar iyi biliyorum.

Sizin isteğiniz Sipariş TAkıbı.

LKS2 şu an elimin altında yok fakat hatırladığım kadarıyla LKS2 de ssipariş takibini en az eskisi kadar iyi hatta daha gösterişli yapa biliyorsunuz.

Verdiğiniz siparişin ne kadarı gelmiş ne kadarı gelmemiş veya ne kadarı ne zaman gelmesi alzımdı ne zaman gelmiş şeklinde veya LKS2 de hazırlaya bileceğiniz bir kullaıcı raporuyla ne kadarı sipariş olmadan gelmiş gibi dökümleri alabilirsiniz.

LKS de sipariş -> irsaliye -> fatura bağlantılarını kullanırsanız tabi.
Yani irsaliyeyi veya faturayı işlerken stok kalemlerini siparişten çağırmanız gerekiyor.

Saygılar.

Alanya'dan oneXLaz
sayın rafet bey,
1 adet sipariş fişi oluşturdum, alım faturası işlerken sipariş fişinde ki ürünleri çağıramıyorum

isteğiniz rapor şekline excele örnek yapıp yollarsanız yardımcı olabilirim

excelde okuyabilir logo içindende yapılabilir zaten tiger kullanıyosunuz program içinde rahat yapılabilir.

Sayın rafet faturayı işlerken stok kalemlerini siparişlerden nasıl çağırmam gerekiyor, yardımınıza ihtiyacım var lütfen, meil adresime de yaza bilirsiniz

slm arkdaşlar bana lks örnek çalışmaları gerekiyo sizlerde varsa bana gönderebilirmisiniz