MDE Değişiklik

Arkadaşlar ilk önce herkese selamlar
Benim elimde mde uzantılı bir program var fakat ben bunun içindeki bazı değerleri değiştirmek istiyorum. fakat kilitli olduğu için yapamıyorum bunu yapabilmem için bir program mı var yoksa bir yöntemi varmı bunu benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Ã?ncelikle foruma hoş geldiniz.Bildiğim kadarı ile mde formatına çevrilmiş access dosyalarını tasarım görünümünde açmak mümkün değil.
Ancak, veritabanına ulaşmanın bir yolu var.

1-Ã?ncelikle boş bir access dosyası açın.
2-Dosya menüsünden Dış veri al-al seçeneği ile mde formatındaki dosyanızın yolunu bulun ve al butonuna basın.
3-Nesneleri al penceresinde bulunan
Tablolar-Sorgular-Formlar-Raporlar-Sayfalar-Makrolar ve Modüller başlıklı bölümlerdeki tüm nesneleri "Tümünü seç" butonu ile seçin.
4-Aynı bölümün alt kısmında bulunan "Al" başlığı altında bulunan
İlişkiler
Menü ve Araç çubukları
Alma/Verme özelliklerini işaretleyin.
5-Tamam

Mde formatındaki bütün tablo,form,rapor...gibi nesnelerin yeni access dosyanıza geldiğini görürsünüz.Değişiklikleri yapabilirsiniz.

Not:Mde formatındaki access dosyasının Veritabanı şifreli ve şifresini unuttuysanız.
Advanced Access Password Recovery proğramını kullanabilirsiniz.

Veritabanı aktarma

MDE uzantılı bir dosyanın içinden yalnızca tablo ve sorguları alabilirsin, form rapor ve diğer nesneleri alabileceğini sanmıyorum,

dostum çok güzel bir program vermişsin ama ben kullanamadım onu hala açmıyor dosyaları ldb uzantısı diye birşey çıktı bu konuda yardımcı olabilirmisin peki programı biraz açıklarmısın