Mesaj silme

Mehmet Şahin

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - 2013 Türkçe - İngilizce
Merhabalar,
linkte olduğu gibi bazen, sehven çift post olabiliyor. Kendi mesajımızı silme seçeneğinin olması, forum için sorun yaratır mı?
Saygılar, iyi çalışmalar.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn dentex

Ben mesajınızı sildim. Normal üyelerimiz, mesajlarını silemezler ancak içeriğini değiştirebilirler. Buda sadece 2 günlük bir süre içinde yapılırsa geçerlidir.

Üyelerimize mesajlarını silme hakkı verilmesi elbette sorun oluşturur. Geçmişte bu yaşandı. Bazı üyelerin keyfi uygulaması sonucu sildiği mesajları nedeniyle bazı başlıklar anlamını yitirdi. 2 gün sınırlaması bu sebeple getirilmiştir. Bu kadar çok üyeye sahip bir forumda canı sıkılan bir üyemizin mesajlarını silmeyeceği garantisi verilemeyeceği için böyle bir uygulama forumun bütünlüğü açısından doğru olmayacaktır.

Mehmet Şahin

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - 2013 Türkçe - İngilizce
Tekrar merhaba,
haklısınız, biçok sorun olacağını öngörebiliyorum. Aslında sıkıntı işyerimizde yeni kullanılmaya başlanan yeni güvenlik programından kaynaklanıyor. Mesajı gönderince bazen tarayıcı donuyor ve tekrar yazıyorsunuz. Neyse, kural doğru bir kural. Saygılar.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Yukarıdaki mesajımda mesaj düzenleme süresini 120 dk yani iki saat olarak yazmıştım. Bunu düzeltiyorum. Doğrusu 2 gün olacaktır.

Excel Vers. ve Dili
excell 2010 vb
merhaba

1 haftadır konu açıyorum, çalıştığım bir excell sayfası üzerine ama nedense hepsi tarafınızdan silindi ve bir uyarı bile verilmedi. Neden ne için silindi ? ben umutla soruma yanıt beklerken, mesajımı dahi bulamıyorum !Ciddi anlamda faydalanma amaçlı yada bir paylaşım amaçlı çalışan bir forum olarak görüyordum ben burayı ancak artık fikrim değişti. Sizin için pek bi anlam ifade etmez heralde benim ne düşündüğüm ben ve benim gibi arkadaşların adına konuşuyorum yapılan bu saygısızlık karşısında sessiz kalamadım kusura bakmayın bir uyarı yapılsa bizde nerde bi hata yaptığımızı anlar ona göre düzeltiriz hatamızı.

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
1 haftadır konu açıyorum, çalıştığım bir excell sayfası üzerine ama nedense hepsi tarafınızdan silindi ve bir uyarı bile verilmedi. Neden ne için silindi ? ben umutla soruma yanıt beklerken, mesajımı dahi bulamıyorum !Ciddi anlamda faydalanma amaçlı yada bir paylaşım amaçlı çalışan bir forum olarak görüyordum ben burayı ancak artık fikrim değişti. Sizin için pek bi anlam ifade etmez heralde benim ne düşündüğüm ben ve benim gibi arkadaşların adına konuşuyorum yapılan bu saygısızlık karşısında sessiz kalamadım kusura bakmayın bir uyarı yapılsa bizde nerde bi hata yaptığımızı anlar ona göre düzeltiriz hatamızı.
Merhaba,
Konularınızı inceledim. Sadece biri silinmiş. Silinme sebebi aynı konuyu ikinci defa açmanız. Aynı konuyu birden fazla açmamaya özen gösterirseniz konularınız silinmeyecektir.
Aşağıdaki linkte açtığınız konu aktif, bir sıkıntı yok.
http://www.excel.web.tr/f47/tanymly-veride-arama-yaptyrmak-t101729.html