Microsoft Office Access 2003 Developer Extensions

Ne işe yaradığını merak ettim.

Microsoft Access, güçlü veritabanı çözümleri geliştirmek için kullanabileceğiniz bir platformdur. Microsoft Office Access 2003’ün heyecan verici uygulama geliştirme özelliklerinin yanı sıra, Access 2003 Developer Extensions ile uygulama geliştiricilerinin karmaşık Access çözümlerini hızla ve kolayca oluşturmaları, test etmeleri ve kurmaları için gereken araçlar ve kaynaklar sağlanıyor.

Access 2003 Developer Extensions, Microsoft Office Sistemi için Visual Studio Araçları yazılım paketinin bir parçasıdır.
Lisans ve Dağıtım Hakları

Access 2003 Developer Extensions’ın içerdiği lisans sözleşmesi, çözümlerin ya da kod parçalarının dağıtımını kolaylaştırıyor. İçerdikleri Access Runtime özelliği sayesinde, Access çözümlerinin ve Access Data projelerinin dağıtılmasına, araçların kaynak kodu içeren parçalarının çözümlerinizin bir parçası olarak ücretsiz kullanımına ve dağıtımına olanak sağlanıyor.

Çözümleri Kolayca Kurun

Access 2003 Developer Extensions, Access kullanılarak geliştirilen çözümlerin kurulumunu ve yönetimini kolaylaştırıyor. Paketleme ve kurulum için kullanılabilen yeni özelliklerle süreç kolaylaşıyor, lisans ve dağıtım sözleşmeleriyle uygulama geliştiricilerinin küçük bir işletme ya da büyük bir kuruluş, üçüncü kişi ya da şirket içi uygulama geliştiricisi olmalarına bakılmaksızın çözümlerini piyasaya sürülmelerini kolaylaştırıyor.
Package Wizard

Access 2003 Developer Extensions, uygulama geliştiricilerinin Access çözümleri için profesyonel kurulum yordamları oluşturmasına yardımcı olan Package Wizard özelliğini içeriyor. Sihirbaz, çözümü oluşturan Access çözüm dosyalarının yanı sıra dilerseniz Access çalışma zamanı dosyalarını da otomatik olarak içeriyor.

Oluşturulan kurulum dosyası, kurulum yordamı olarak Microsoft Windows® standardı olan Windows kurulum programını (MSI) kullanıyor ve bilgisayara iki farklı Access sürümü yüklenmişse uygun Access EXE dosyasını kullanan çözüm kısayollarını otomatik olarak oluşturuyor.

Package Wizard ile oluşturulan kurulum dosyaları kolayca özelleştirilebiliyor. Sihirbaz, Windows Installer komut dosyası dilini bilen kullanıcılar tarafından kolayca değiştirilebilen bir komut dosyası oluşturuyor. Ayrıca oluşturulan MSI dosyası, Windows Installer dosyalarını destekleyen ve üçüncü kişilere ait olan herhangi bir araçla da özelleştirilebiliyor.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Soru

Merhabalar,

Türkçe office 2003 için bu programı yüklemek bir sorun çıkarır mı? Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
ArkadaŞlar Ben Bu Programi Kurdum Offİce 2003 Kullaniyorum Fakat Program Dİl Sorunu Verİyor Bİlen Varsa LÜtfen Yardimci Olsun