mp3 ü midiye çevirmek

Excel Vers. ve Dili
microsoft office professional plus 2016
arkadaşlar mp3 leri midiye nasıl çevirebilirim tavsiye ettiğiniz kullanışlı bi proğram varmı ilginize teşekkür ederim

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Sonuçta beklediğiniz gibi bir ses dosyasına kavuşamayabilirsiniz.

Biri gerçek ses formatında, diğeri dijital ses formatındadır.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Þu siteye bak

Mp3 To Midi Converter programını tavsiye ederim şu an en iyisi. Galiba
Cep telefonun için kullanacaksın.Plug-inlerinide indirirsen daha profesyonel efektlerde ekleyebilirsin. Programın free trial versiyonu indirmek için aşağıdaki sayfaya bir bak.

http://www.mp3towav.org/mp3-to-midi.asp

mp3 ler midiye çevrilmez midi de en fazla 2 veya 3 enstumantal sesini dijital ortama çevrilebilir oda çok zor ve uzun uğraşla midiler genelde tek enstrumantalden çıkan seslerdir örneğin org gibi eğer söz varsa zaten midiye çevrilmez mesala mp3 formatı çıktı mp3pro formatı çıktı ama mp3 tarzındaki parçaları hiçbir zaman midi formatında çıkmadı hiç sözlü bir midi parçasına rastladınız mı? bunun içn hiç uğraşmayın

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Sevgili teknik Dediğim programla mp3 ler midiye çevriliyor,efektlerde ekliyorsun.Bazı özel ayarları var. Zemin gürültüsünü giderme, eş zamanlı tiz ve bas sesleri ekleme.Þarkı sözleri ile enstrümental bir arada olmaz bu dediğin doğru.Sanırım Puslukurt arkadaş cep telefonunda kullanacak. Cep telefonunda *.mid olarak dinlemek istiyor. Yoksa başka türlü anlamsız olur.Boşuna zaman kaybı

mp3 ler midiye çevrilmez
pratikte reel, teoride yanlış bir önerme.

Bir arkadaş için "acem kızı"nı midi'ye çevireyim demiştim de,
"mini mini bir kuş konmuştu, pencereme konmuştu" tadında nostaljik bir çalışma çıkmıştı ortaya.

Edit :

"mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu"

olacakmış. O derece bozuk çevirmiş ya.

Benim kastettiğim de zaten oydu mp3 bir ses dosyasının yani wav dosyasının zipli sıkıştırılmış hali midi ise tamamen bir dijital ses formatı midi encoder lerle bazı mp3 ler midiye çevrilebilir ama estrumantal sayısı bir veya enfazla ikiyi geçmemek şartıyla oda uzun uğraşla sonunda olur. ondan sonra midi formatına efek eklenebilir bu zaten midi üzerine yine midi formatını eklemektir. ama bazı arkadaşlar yerden tasarruf etmek amacıyla midilerin boyutu çok küçük olduğu için (örneğin 3 dakikalık bir mp3 yaklaşık3mb yer kaplarken midi de 40kb lık gibi müthiş fark var) mp3 leri midi ye çevirmek gibi uğraşları oluyor.(bir zamanlar benim yaptığım gibi) normal bir mp3 parçası midi olmaz. arkadaşlar boşa zaman harcamasınlar. kastettiğim bu

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
ALPEN' Alıntı:
.....
Bir arkadaş için "acem kızı"nı midi'ye çevireyim demiştim de,
.....

Demek gondermeye calistigin oydu ....

Walla ne de guzel olurdu.

Excel Vers. ve Dili
xp
Bir ara bende cep telefonu için internette *.mid uzantılı paraçalar aramıştım
ama pek başarılı olamayıp vazgeçmiştim. Çünkü diğer müzik formatlarını midi'ye
çevirmek pek olmuyor. Internette midi indirebileceğimiz siteler varsa bende
yararlanmak isterim. 2 yıl önce 70 milyona Nokia DKU-5 USB kablo almıştım şimdi
hangi çekmecede onu bile bilmiyorum :(

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003
türkçe
merhaba arkadaşlar
ben de mp3 leri veya wav dosyasını midi dosyasına çevirmek istiyorum ancak amacım cep telefonunda çalmak değil...
bende bir tane KORG Pa60 marka org var
ve bu orgun özelliği disketle parça çalıyor olması...
ancak çaldığı parçalar .MID formatında...
ben bir kaç tane ''mp3 to midi'' proğramı kullandım ama performansları rezalet...
mp3 parçasını belli bir enstrümanla çalmakdan ziyade bir işe yaramıyorlar...

benim asıl amacım ise mp3 parçasının sözlerini silip sadece müziğini kullanmak...
bunun için başka bildiğiniz bir proğram var mı ?
teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
Excel 203-2007 almanca
arkadaslar benimde bir ödevim var excel tabelasinda midi ile bir kanon yani bir insturmentle calisan bir muzik yapmak, ma ben bu isi nasil kavriyacam bilemiyorum yardimci olacak birileri varmi? olursa ck sevinirim