ms project ile ilgili kaynak

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
arkadaslar ms project ile ilgili kaynak veya onerebileceginiz bir forum var mı?

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
google da msproject diye aratırsanız birsürü kaynak var. çok fazla olduğundan burada link vermiyorum. bu linklerden birinden türkçe ders notlarını bende indirmiştim ama hangisi hatırlamıyorum.

msproject'i idareye imalat iş programı vermek için mi kullanacaksınız maliyet analizi için mi?

http://rapidshare.com/files/20863504/msproject.rar

http://www.istanbul.edu.tr/muh/endustri/dosyalar/Ersin_Namli-MS_Project.pdf

Son düzenleme:

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
sayın uzmanamele

ms project egitimi veriyorum, fakat takildigim bir nokta var, bahsettiginiz kaynaklar bende zaten mevcut fakat, project konusunda cok iyi bir tecrubeye sahip bir kisinin bilgisine ihtiyacim var cunku konu beni asiyor, aslinda ben yanlis anlattim, bir forum a ihtiyacim var, ilginize tesekkur ederim.

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
ilginize tesekkur ederim arkadaslar, isterseniz ben takildigim konudan birazcık bahsedeyim, cunku excelle iliskili, bir projede belli tarih araligindaki gorevler,baslangic tarihi, bitis tarihi, ve kaynaklar(en onemlisi) ve gant diyagramını excel e gondermek istiyorum, bu konuda bilginiz varsa ve paylasirsaniz cok memnun olurum
iyi calismalar dilerim

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
msproject'i iyi bildiğimi söyleyemem.
kendi imalat iş programımı geliştirmek için msproject'den faydalanıyorum.
biz türk kullanıcılarına msproject birkaç numara büyük geldiği için, msproject'in türkiye şartlarında idare ve yüklenicilerin ihtiyacına cevap verecek şekilde, excelde, uzmanamele versiyonunu yaptım. kargadan başka kuş, hamsiden başka balık ve benim programımdan başkasını tanımam :)

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
sayın uzmanamele

yaptıgınız programı sizin icin bir sakincasi yoksa paylasabilirmisiniz,