mükellef takip

Excel Vers. ve Dili
2010
MÜkellef Takİp

mali müşavirler için hazırlanan bu access uygulaması
site sanırım bir sorunvar dosya ekleyemiyorum düzelince daha sonra denerim

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın atilla52;

Çok güzel birprogram olmuş.
Emeğine ve paylaşımına teşekkürler.

şifre?

program eminim güzeldir. bi de giriş şifresini yazsaydın da bakabilseydik. kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2010
Şİfre Soruyorsunuz Ama HİÇ DenememİŞsİnİz Şİfre Her Kullanicinin KarŞiliĞi KÜÇÜk Harfle

Excel Vers. ve Dili
2010
BU PROĞRAM BİR ARKADAŞIN İSTEĞİ ÜZERİNE YAPILDI EXCELL WEB DEN SAYIN MODALI NIN BİRTAKIM ÖRNEKLERİ DE İÇİNDE BULUNMAKTA KENDİSİNİN HABERİ OLMASADA UYGULAMA İÇİNDE ONUNDA KATKILARI VAR.
PROĞRAMDA EKSİKLERİ OLABİLİR ÇÜNKÜ BU PROĞRAMA İHTİYACI OLAN ARKADAŞLA MSN ÜZERİNDEN BENİM ANLAYABİLDİĞİM KADADIRYLA BİR UYGULAMA TASARLADIM RAPORLAR BÖLÜMÜNDE RESMİ EVRAK OLARAK KULLANDIKLARI OLE NESNESİ OLARAK EXCEL YADA WORD TABLOSU KULLANILDI EKSİKLİKLERİ OLABİLİR DÜZELTİLEBİLİR DÜZELTİLMEYECEK ÇARESİ OLMAYAN TEK ŞEY İSE ÖLÜMDÜR.
BİRDE BU PROĞRAMLA İLGİLİ RAPORLAR MENÜSÜNDE VERGİ NO ALANINI 10 HANELİ BİR BÖLÜME TEK TEK EL İLE GİRMEK GEREKİYOR ASLINDA BİR YOLU VAR FAKAT BEN DAHA ÇÖZEMEDİM AMA FİKRİ OLAN VARSA ORADAKİ VERGİ NO YU 10 SÜTUNA BÖLEREK YAZDIRACAK OZAMAN RAPORLARIN ÖZELLİĞİ VE GÖRSELLİĞİ DE BOZULMAMIŞ OLACAK.
NOT:
ProĞrami Kullanmak İsteyenlere İÇİn Formlarin AÇiliŞinda Bİr Uyari Msg Çikiyor Onlari İstersenİz Kaldiriniz ÇÜnkÜ ProĞram Hakkinda Bİlgİsİ Olmayanlar İÇİn GeÇerlİ Formlarin GÜncelleŞtİrme Öncesİnde Kİ Olayyordam Kodunda Kİ Msgbox " " İÇerİĞİnİ Sİlİnİz Ok.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın atilla52

İnanın çok güzel olmuş uygulamanız.

Vergi numarasını ayırma işini ekde gönderiyorum.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
2010
MÜkellef Takİp

sayın modalı eline ve diline sağlık iyi çalışmalar

VN ALANI VE YARDIM MENÜSÜ DÜZENLENDİ

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
dosya indirme sorunu

dosyayı inidirmrye çalıştığımda boş bir sayfa geliyor. linki yenilerseniz sevinirim

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Arkadaşlar forumun giriş sayfasında üst kısımda aşağıdaki not bulunmaktadır.

LÜTFEN DOSYA İNDİREMİYORUM DİYE MESAJ GÖNDERMEYİN!!!.
06/11/2008 öncesi dosyalar arşivden silindi.

Konu ile ilgi açıklama için: http://www.excel.web.tr/f53/foruma-tekrar-merhaba-t57884.html

Eğer mesaj sahibi yada elinde dosya bulunan bir arkadaşımız dosyayı foruma tekrar eklemezse ulaşma şansımız yok maalesef.