Öğrneci kütük takip programı

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Okulumuz 60 yılından itibaren faaliyette olup 20000'e yakın öğrenci dosyası mevcuttur.

Okulumuzdan belge almaya gelen bir çok mezun olmuş vatandaş okul numarasını bilmemektedir. Bizlerde doğum tarihinden yaklaşık tahminler yaparak sınıf geçmelerden bulmaktayız.

okulumuzda 20'ye yakın kütük defteri vardır. Kütük defterlerini bilgisayar ortamına aktarmak gibi bir düşüncemiz var. Bununla ilgili elinde bir program olan veya hazırlayabilicek bir arkadaşımız var mı.

Excel Vers. ve Dili
C#
Ben Niğde Çamardı da 11.sınıf Bilgisayar bölümü öğrencisiyim şuan da proje olarak okul kütük takip programı yapıyorum çok az bi işlemim kaldı sadece görsellik açısından programım tamamlanmasına çalışıyorum eğer isterseniz size gönderbilirim

NBATMAN

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 excel Türkçe
Okulumuz 60 yılından itibaren faaliyette olup 20000'e yakın öğrenci dosyası mevcuttur.

Okulumuzdan belge almaya gelen bir çok mezun olmuş vatandaş okul numarasını bilmemektedir. Bizlerde doğum tarihinden yaklaşık tahminler yaparak sınıf geçmelerden bulmaktayız.

okulumuzda 20'ye yakın kütük defteri vardır. Kütük defterlerini bilgisayar ortamına aktarmak gibi bir düşüncemiz var. Bununla ilgili elinde bir program olan veya hazırlayabilicek bir arkadaşımız var mı.
Merhaba,

Programda olacak bilgileri ve program ile yapılacakları kısa ve öz bir şekilde eklerseniz size bir program yapabilirim.

erdenek

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
EV:EXCEL 2010-TÜRKÇE
İŞ:EXCEL 2010-TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
31-01-2026

NBATMAN

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 excel Türkçe
Merhaba,

Yapacağım programa örnek olması için başka bir projede kullandığım benzer nitelikli bir programın ekran görsellerini ekliyorum.

Ekli dosyalar