Ön muhasebe PROGRAMI

Excel Vers. ve Dili
Türkçe excel2003
http://muhasebeprogramistok.com/on-muhasebe.html
Program Adı : Ön Muhasebe Programı (250 TL)
Versiyon : -
Dil : Türkçe
Boyut : 22 MB
Sistem : Win7/Vista/WinXP
Katagori : Muhasebe
Güncelleme : 15.08.2012

Programın Özellikleri:

Sınırsız sayıda veri girişi yapabilirsiniz.
Müşterilerinize otomatik taksitlendirme yapabilirsiniz..
Taksit ödeme formunda; müşterinin yapması gereken ödeme miktarı ve tarihi, yapılan ödemeler alınan ürünler, eksik ödemeler ile ilgili özet görüntü aynı form üzerinde takip edilir.
Yapılan ödeme karşılığı tahsilat makbuzu verebilirsiniz.
Vadesi gelmiş ve borcunu ödememiş olan müşterileri görebilirsiniz
Müşterinize hesap ekstresi verebilirsiniz
Beklenen tahsilatlar raporu
Günü geçen ödemeler raporu tek tuş ile görüntülenir
Yapılan ödemeler raporu
Toplu olarak SMS gönderebilirsiniz.
Carilerinizin borç alacak raporunu toplu olarak görebilirsiniz
Satış raporu
Stok seviyeniz,sizin belirlediğiniz kriterin altına düştüğünde program otomatik olarak size uyarı verir
Vadesi gelmiş olan firma çeklerinizin ödeme günleri gelmeden önce uyarı mesajı alabilirsiniz Stok raporu
Şifre yöntemi ile programınıza yetkisiz kişilerin ulaşması kontrol altına alınmıştır.
Yapılması gereken teslimat raporu
Stok giriş veya çıkış raporu
Alış , Satış raporları
Cari hesap özeti raporu
Fatura raporlarının tamamında KDV alacaklarınızı indirim toplamlarınızı KDV ödemelerinizi görebilirsiniz
Tarih aralığı , cari ve çekin durumunu seçerek kestiğiniz veya aldığınız çeklerin raporunu ayrı ayrı alabilirsiniz.
Ödeme tarihi yaklaşan ; kesilen veya alınan çeklerin raporu
Ödeme dengesi raporu : Seçili tarih aralığındaki toplam alınan ve kesilen çeklerin durumu
Müşterilerinizi guruplandıra bilirsiniz.
Barkodlu satış
Detaylı kasa hesabı
Alış faturalarınızı tek ekranda gösterme
Alış faturası sorgu ekranı
Çalışılan firmaları tanımlama
Çek-Senet işlemlerinde sınırsız rapor alma imkanı
Ürün grubu tanımlayabilme
Carileri Guruplara Ayıra bilirsiniz
Ücretsiz Güncelleme – Program kuruluktan sonraki ilk bir yıl
Windows tabanlı
Yasaklı Müşteri Oluştura bilme.
Kredi kartı takibi
Sistem Gereksinimleri: Minimum 1024x768 çözünürlük, 256 Mb Bellek, 100 MB Disk Alanı, Türkçe Windows İşletim Sistemi (32 / 64 Bit)

Excel Vers. ve Dili
Türkçe excel2003
Kullanabileceğimiz en basit muhasebe programıdır gözden geçirip önerelim lütfen :)

usta07

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Sayın prodyna,
Yüz binlerce Excel gönüllüsünün olduğu excel.web.tr isimli bir formda, insanların gözüne sokar gibi "excel 'de müşteri cari stok takip etmeye, excel 'de fatura yazdırmaya son!" ne demek? ayıp olmuyor mu?
Ben bu sitenin excel sever bir üyesi olarak sizi anti excel prodyna ilan ediyorum. Kendi yazılımınızın reklamını yaparken Excele son, gibi laf etmeyiniz lütfen alındım doğrusu!
Hayırlı işler iyi çalışmalar...

Trilenium

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2019 English
Sayın prodyna,

Öncelikle işleriniz de başarılar dilerim.

Programınıza sadece yüzeysel olarak baktım. Ama begenmedim.
Tamamen amatörce yazılım ürünü.
Paketlemeden tutun da, ürünün içinde bulunanlara dek.
1-Exe File toplamınız 22 MB ?? Aşırı yüksek. Muhtemelen Kod içeriginizde aşırı yüklenmeler var.
2-Paketleme esnasında programda acemice calışarak tüm argümanları 1 klasörde toplamışsınız ve paketlerken de ne var ne yoksa içine doldurmuşsunuz.
3-Bir defa bilmelisiniz ki VB6 ile yazdıgınız programlama da tüm DLL ler windows XP ve üzeri tüm işletim sistemlerde JET ile birlikte win/system32/ altında zaten bulunmaktadır.
4-Tek başına DLL klasörünüz 32 MB ?????
5-Veritabanınız Access (ki SQL versiyonumuz var dediginiz ile aynıdır muhtemelen) dış ortama açık ve herkes tarafından müdahale edilebilecek durumda. Enazından şifreleyebilirdiniz.
6-Raporlar klasöründe Allah ne verdiyse var..Herşey mevcut içinde.temizlemelisiniz..
7- Program üzerinde taksitlendirmemiz var demişsiniz. 2500 TL lik alışverişi 12 taksite böldüm. Çıkan sonuç 2499,96 TL hadi dedim 13 taksit yapayım ozaman da 2500,03. Kuruş farklarını son taksite yedirmelisiniz...
8- Size tavsiyem CRM,veya Küçük ölçekli işletmeler için yazılım yaparken biraz Parametrik gitmenizdir. Satış Faturasını A1234 diye kestigimde fatura numarasına otomatik olarak vermiş oldugunuz 2 numarası gelmemeli..
9-Userinterface sıfır derece. Satış faturasında ki kod çalıntımıdır nedir anlamadım.. 15 yıl önce yazdıgım ilk koda benziyor. Textbox gridin height ine oturmuyor. textbox.height=dbgrid.cells.height ile eşitleyiniz..Kötü gözüküyor ve hatta renklendirin textboxu grid beyaz textbox beyaz nereye yazıldıgı anlaşılmıyor.

ve buna benzer yüzlerce şey çıkartırım. Bu sadece 3-4 dakikalık incelememin sonucudur.

Arkadaşın dedigi gibi eger siz excelden vazgeçin kelimesini kullandıysanız ayıp etmiş olursunuz..Sanırım o yazıyı sildiniz uyarıdan sonra.

Benimki nacizane tavsiye..
Saygılarımla

Profesyonelce incelersem