öneri:önemli olarak işaretlediğimiz mesajları kolayca bulabilmek

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
" bazı konular ve çözümler çok güzel, kendimize göre önemli gördüğümüz konuları ileride kullanmak üzere "önemli" olarak işaretleme imkanımız olabilir mi"

örneğin sadece kendi mesajlarımızı aratıp görebiliyoruz. kendi mesajımız olmasa bile önemli olarak işaretlediklerimizi de görebilir miyiz.

örnek:maillerimizi yıldız işareti ile önemli olarak işaretlediğimiz gibi.

kısacası: oturum açtığımda kendimce önemli olarak işaretlediğim konuların başında bir yıldız olsun yada rengi kırmızı olsun gibi. yada süzme yaparak bu konuları görebilelim.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Kısaca soruyu tıkladığınızda açılan pencerenin üzerindeki konu araçları-konuya abone ol seçeneği ile abone olabilirsiniz. Ayrıca kontrol panelinizden oluşturacağınız yeni bir klasörede bu başlıkları taşıyabilirsiniz. Fırsat bulduğum bir zamanda forumun kullanımı ile ilgili bir başlık açıp burada bu tip kullanımları resimli olarak anlatmayı düşünüyorum.

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Sn tirvana gerçekten güzel bir konuya değinmiş.

Sn leventm 'in önerisi ondan daha güzel. :)

Forumu kullanmayı bilmediğimiz için neyin ne olduğunu anlamıyoruz. Hoşuma giden konuları arşivlemekten Arşiv klasörüm 1 GB cıvarına çıktı. Çoğunun ne olduğunu unuttum bile. Birşey arayacağım zaman dosyaları tek tek açıyorum. :(

Yalnız, bu kontrol panelimize taşıdığımız başlıklar forumun genel kullanım kapasitesini etkiliyecek mi? Yani Forum için ekstra bir yük getirecek mi?

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Forumu kullanmayı bilmediğimiz için neyin ne olduğunu anlamıyoruz. ........
Forumda benimde henüz bilmediğim çok özellik var. Ancak üyelerimizden soru geldiğinde bende araştırdığım için öğrenmiş oluyorum.

Yalnız, bu kontrol panelimize taşıdığımız başlıklar forumun genel kullanım kapasitesini etkiliyecek mi? Yani Forum için ekstra bir yük getirecek mi?
Bu güzel bir soru, muhtemelen yeni bir klasör oluşturulduğu için fazladan bir yük getirecektir. Ama bunun kapasiteyi ne kadar etkileyeceğini bende bilmiyorum. Bu konuda değerli dostum Hüseyin bey bir açıklama yaparsa bende memnun olurum.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Arkadaşlar,
özellikle AS3434 arkadaşımızın bir girişimde bulunmadan önce forumu düşünerek geri bildirim yapması çok hoşuma gitti. Teşekkür ederim.

Bu ilaye klasör açma ve konuları işaretmeleme foruma ilave yük getirmez.
Bunlar sadece belli index tablolarına kayıt atar, yani fiziksel olarak ikinci bir kopya oluşturmaz, yani ilave yük getirmez.

Hassasiyetiniz için tekrar teşekkürler.

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Sn Hüseyin

Esas biz sizlere teşekkür ederiz.
Böyle güzel bir forumu hiçbir menfaat gözetmeden ve özveri ile çalışarak, belirli bir seviye tutarak bizlere sunduğunuz için.

Sağlıcakla kalın.