özel mesaj yasağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sayın modlar,

özel mesaj atma yasağı koyuyorsunuz madem, özel mesajda alınmasın bari.. çünkü cevap vermeyince insanlara mahçup olmayalım...

çünkü özel mesajla, özel mesaj atamıyoz kusura bakma diyemiyoruz malum.. :hiho:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Daha iyi değilmi cevap vererek kurallarımıza karşı gelmenizi engellemiş oldum. :hiho:

hoca cevap vererek nası kurallara karşı gelinebilir... ne paylaştığımı bilmedem yasak olup olmadığı konusunda hüküm veriyonuz... ne se bunu tartışmıyom.. modsunuz yapıyonuz ediyonuz... yasaklıyonuz olabilir... yalnız bunu yaparken mantıksal hataya düşmeyin.. karşı tarafın mesaj atmasını da engelleyinki insanlar bilsin... :eek:k::

yoksa ben paylaşmasam da olur.. okur okur.. işime yaranları alır... forma bişi bırakmadanda yoluma devam ederim... :keyif:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değerli arkadaşım

İşi polemik noktasına getirmek istediğiniz ortada, hitap şekliniz değişmeye başladı. Daha önceden sizi özel mesajla uyarmamış olsam bu davranış şeklimden alınabilirsiniz bunu anlayabilirim. Ama size kibarca üstelikten özelden yaptığım uyarımın hemen ardından genele hitaben üstelikte benim davranış şeklimi eleştiren yeni bir başlık açtınız. Anlaşılan sizin paylaşımdan anladığınız illegalde olsa herşeyi paylaş, bizim anlayışımız bu değil, ben bunu ifade ettim sadece, bu bizim kuralımızdır. Bu kuralları siz eleştirme hakkına da sahip değilsiniz. Üstelikte buraya üye olduğunuza göre bu kuralları kabul etmiş oluyorsunuz, bizde kabul etmiş olduğunuzu düşünüyoruz.

Sonuç olarak şunu söyleyeyim, bu durumdan memnun değilseniz forumumuza devam etmek ve bizlerle paylaşmak zorunda değilsiniz. Bizde sizin bu davranış şeklinize tahammül etmek zorunda değiliz.

valla atılmadığım sürece forumdan faydalancam... eleştiri-özeleştiri ve mizah yüzünden de atmak isterseniz o da ayrı bi facia olur.. :hiho:

dediğim gibi bundan sonra herhangi bi mesaj yazmıcam ama.. ne bu topicte ne de başka bi konuda... sadece işime yaranı alcam hepsi bu.. klasik sömürgen üye olcam söz !!! :boo:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
O zaman sizi fazla tutmayayım. Davranış şeklinizden bizleri yeteri kadar anlamadığınız ortada.

derwish isimli üye tarafımdan forumdan uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...