Ortamada koşullu biçimlendirme

Excel Vers. ve Dili
2003
Arkadaşlar ekte hazırlamış olduğum sefer sayısı adlı örnekte kaptanları yaptıkları sefer sayıları var. Ve bunların ortalasından büyük veya küçük ise değişik renkler alıyor.İki sorum olacak;
1-Ben ortamayı almak için form alt bilgisine metin kutuları yerleştirerek ortalamalrı burda aldım, ve koşullu biçinlendirmede " [Metin10]<[ToplamANTALYA] " yaptım.Bunun nedeni sefreler artacağı ve belirli bir sayı veya kutucuk olmayacağı için. Bunun baş yolu varmı ?
2- SEFER TOPLAM formu açıldığında bütün sayılar kırmızı olarak görünüyor.Eğer minimize eder tekrar açarsam olması gereken renkler geliyor.İlk açılışta olması gereken renklerin olması için ne yapmam gerekiyor.

Şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın kerimm,

Ben uygulamayı indirdim ve açtım normal çalışıyor. Yani sizin bahsettiğiniz hatayı göremedim.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın modalı ilginize teşekkürler.Ama benim bilgisayarda aynı hata devam ediyor.Ne gibi bir sorun olabilir.Yapmam gereken bir ayar mı var ?

Excel Vers. ve Dili
office xp
sayın modalı sayın kerrrim doğru diyor. formu açın sonra minimize edin ve tekrar eski boyuta getirin renkler değişiyor.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Ben açtığımda renkler normal görünüyor. Yani olması gerektiği gibi. Siz formu minimize butonu olmadığı halde nasıl minimize ediyorsunuz formu anlayamadım?:???:

Excel Vers. ve Dili
office xp
sayın modalı
ekrandakileri aşağı almak için ya masaüstü simgesini tıklayın yada klavyedeki pencere (wşndows) tuşuyla beraber d tuşuna basın. tekrar access i tam ekran yapın farkı göreceksiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003
Arkadaşlar hala problemi mi çözemedim.