panasonic kx-p1150 yazıcı çalışmıyor

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
panasonic kx-p1150 multi mode printer yazıcım var muhasebeyle ilgili dökümanları çıkartmam gerekiyor bilgisayara yazıcıyı taktıgımda farketmedi ve yazıcı ekle bölümünden kendim marka ve model tespiti yaparak kurdum yazıcı eklendi hiç bir sorun yok yazdırırken yazdırılıyor pencereside çıkıyor fakat yazıcı yazdırmıyor ve saatin bulundugu yerde cıkan yazıcı ikonu bi anlık yanıp geri sönüyor sınama sayfasıda yazdırmıyor her yolu denedim olmadı çok acil yardım gerekiyor lütfen yardım edin

arkadaşlar nereye yazacagımı bilemedim çok acildi kusura bakmayın umarım dogru yerdir

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02-07-2025
Printeri kurduğunuz son halini bilgisayarınızdan kaldırın.İnternetten ilgili driver dosyasını bulun. Bulunan driver dosyasını (printer bağlı değil iken) yükleyin. Daha sonra printeri bağlayıp yüklediğiniz driver ile tanıtın. Bu şekilde çalışması lazım.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
hocam denedim olmuyor gene aynı değişen hiç bir şey yok genede tşk ederim bi yerde yanlışlık yapıyorum ama nerde :)

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
02-07-2025
1-Kullandığınız kabloyu değiştirip başka bir kabloyla deneyin.
2-Kullandığınız printer portunu değiştirin.

yine de olmuyorsa daha uzman arkadaşların önerilerini almak gerekecek.:redface:

07/08/2018
bilgisayarda bu moıdelin driver var zaten yazıcı ekle tarafından girip te driverini yükeleyebiliriniz.

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003 TÜRKÇE
Printeri kurduğunuz son halini bilgisayarınızdan kaldırın.İnternetten ilgili driver dosyasını bulun. Bulunan driver dosyasını (printer bağlı değil iken) yükleyin. Daha sonra printeri bağlayıp yüklediğiniz driver ile tanıtın. Bu şekilde çalışması lazım.
bu siteye, cevabınıza teşekkür etmek için üye oldum çok işime yaradı teşekkür ederim.