Pansiyonlu okullar için erzak giriş çıkış defteri

mustafa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
23-12-2024
Herkese iyi geceler.

Acil olarak pansiyonlu okullar için erzak giriş çıkış defter programı lazım. Elinde böyle bir program olan arkdaşlar paylaşırlarsa çok memnun olacağız.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
19-03-2029
sayın mustafa bu şekilde bir yardım çok zor olacaktır tahmin edesiniz ki bu sitede herkes başka başka sektörde yeralan arkadaşlar ama basit bir kasa programı isterseniz gönderebilrim yada sitede bulabilirsiniz, isterseniz link de verebilirim.
saygılar
halil kutuka

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Erzak Giriş - Çıkış hakkında bir fikrim yok, ama basit bir uygulama yaptım, geliştirmeye açık.
işin özünü bilsek sanırım daha güzel şeyler ortaya çıkabilir, benim çalışmam sadece bir beyin cimnastiği, umarım bir fikir verir.

Malzeme kodları ve Pivot Table (özet tablo) alanları dinamik olarak adlandırıldı. dolayısıyla formüllerde bir değişiklik yapmadan kullanılabilir.

Bilgi girerken Data(Veri) --> Form kullanılırsa formül kopyalama sıkıntısından kurtulunur.

Dosyayı sunuyorum.

mustafa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365 - Türkçe
23-12-2024
Sayın Necdet_Yesertener, aslında program başka bir okulda (PİO) görevli bir arkadaş için lazımdı. Eklediğiniz örneği arkadaşla beraber inceleyelim bakalım iyi bir şey çıkarabilecekmiyiz ortaya. Ã?rnek dosya için teşekkür ederiz.