pdf excell iliskisi

arkadaslar exceli pdf e cevirebiliyoruzda pdf i excele cevirmek mumkunmu ? :kafa: :kafa: :kafa:

saygilarimla

anlamadim nasil basliklar aciyosam okunuyor ama cevaplanamiyor bende bi sorunmu acaba :düsün: :düsün:

Excel Vers. ve Dili
2010 - Eng
Eğer bir ocr programı kullanırsan çevirebilirsin
Mesela ABBY Fine Reader

omerceri, sevgili arkadasim biliyrsan bi yardimci olsana nasil olcak pdf deki dosyayi excele atma olayini bi aciklarsan sevinirim

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Abbyy Fine Reader'i kurmalısın.
www.abbyy.com
7.0 sürümünün türkçesi var ama 8.0 sürümünün türkçesi var mı bilmiyorum.

arkadaslar oncelikle foruma sonrada cevapliyan ilgi gosteren arkadaslar sonsuz tesekkurler yarim saatte beni buyuk yukten kurtardiniz,,

saygilarimla :hey:

Gerçi sn infanite sorunu çözmüş ama sonradan aklıma geldi eğer pdf dosyası resim formatında değilse ve dosyayı oluşturan kısıtlamamışsa bilgiler seçilip kopyalanarak excel dosyasına yapıştırılabilinir.

bi sorun daha cikti ortaya fine reader rusca yani kiril alfabsi okuyamiyor...ogretemezmiyiz :mutlu:

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
okuyabilir arkadaşım
http://www.abbyy.com/finereader8/?param=45596
bu adrese tıkla. dil seçeneklerinden rusçayı göreceksin onu download et.
tıklayınca bi form çıkacak o formu doldur, mail adresine download linkini gönderecekler(abbyy böyle çalışıyor)
15 gün içinde download edebilirsin. yalnız bu orjinal olduğu için 15 günlüktür. crack bilgisi için bi şey söyleyemem, forum kurallarına aykırı.