Pdf Uzantılı Dökümanlarda Değişiklik Yapabilirmiyim

Excel Vers. ve Dili
excel2013tr
*.Pdf uzantılı dökümanlarda değişiklik yapmak için hangi programı kullanmam gerekiyor?

Bilgi verirseniz sevinirim
Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 - Tr
pdf uzantılı dosyayı, Acrobat Reader ile açıyorsun sanrım.

Özelliği üstünde değişiklik yapılamasın diye PDF kullanır şirketler.

Acak, versiyonuna göre Acrobat'da T harfi ile gösterilmiş bir ikon var. Ya da Menü'de Edit>Edit Text
Onu seçtiğin zaman değiştirmek istediğin yerin üstüne kutucuk çizerek yeni kelimeler -sayılar yazabilirsin. Aynı karakterleri, yazı boyutunu kullanman gerekir.

Veya çok şey değiştircekcen uzun yolu PDF'yi excel veya word'e aktarıp, orda değişiklik yapıp tekrar PDFye atmak..

Excel Vers. ve Dili
excel2013tr
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
T harfi ile gösterilen bir ikon var. Açıklaması "Metin Seç" ancak bunun görevi sanırım sadece kopyalama. Benim amacım şu: Önemli evrakları (vergi levhası imza sirküleri gibi) tarayarak pdf formatında kaydettim bu sayfalara erişmek için 1. sayfaya linkler ekleyerek ilgili sayfaya kolayca gitmek istiyorum. Foxit Reader yazılımı ile küçük değişiklikler yapabiliyorsunuz ancak link olmuyor. Kullandığım yazılımlar:
Adobe Reader CE Türkçe
Foxit Reader 1.3

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 - Tr
Linkin PDFye konulduğunu görmüştüm fakat nasıl yapıldığı hakkında bilgim yok. Başlığınızın ismini PDFye link koymak vb. şeklinde değiştirirseniz bilen arkadaşlar konuyu daha iyi görebilir

şuan verebileceğim bir link yok ancak finreader adlı bir proğram var pdf uzantılı dosyalarda çok kolay bi şekilde değişiklik yapabilirsin googleden aratırsan rahatlıkla indirebeileceğin linkler çıkar