personel programı

Excel Vers. ve Dili
2003
oncelıkle form yonetıcılerı basta olmak uzere katkıda bulunan tum forum kullanıcılarına saygılar sunuyorum.
ben tamamen sıfırdan ve sadece bu forumdakı bılgılerı kullanarak bır personel programı hazırladım.Bunu arkadaslarımla paylasmak ısterım ve belkı yenı baslayacaklara bır faydası dokunur(ek-1).
Ayrıca ben yurtdısında bır uluslararası kurulusta gorev yapıyorum ve bu programı burası ıcın hazırlamaya calıstım.program begenıldı ama ust duzey yonetıcılerle yapılan toplantıda ek-2 de gonderdıgım flow-chart dogrultusunda bazı yenılıkler yapmam gerektıgıne karar verıldı.Bu dogrultuda yenı programı yapmaya basladım.
Program begenıldıgı taktırde uzun yıllar bu kurum bunyesınde tum dunyada kullanıcak ve en azından her kullanan bunu bır Turk yapmıstı dıyecek.
Bu noktada ozellıkle forum yonetıcılerı basta olmak uzere profesyonel bır calısma ornegı gostererek boyle bır projeye desteklerınızı beklıyorum arkadaslar.Sımdıden herkese tesekkurler...Bılgı Paylastıkca Cogalır...saygılar

Excel Vers. ve Dili
2007 English
Ellerinize sağlık. Bende excel.web.tr de öğrendiklerimle Excel i çok geliştirdim. inşallah Access ve VBA konusunda da ilerleme kaydedeceğim. çalışmanızı inceleyerek Access e giriş yapmak isterim. mertdalagan@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
2003
mert bey gonderdım projeyı...bu projede ozellıkle jale, karaayhan, atılla52, gulsum1 gıbı arkadasların orneklerınden alıntılarla, kullanıcı yetkılendırmeden, saat, takvim, form anımasyonlu, textbox lara bılgı gırdıkce rengının degısmesı, resım yukleme gıbı bır cok konuyu bır arada bulabılırsın. office 2003 turkcede programı yaptım eger ole ve active x hatası yersen office2003-KB917151-FullFile-TRK.exe ve Silverlight.exe yı gondereyım yukle sorunur cozulur,,,acmada bır sorunun veya programla ılgılı bır sorunun olursa her zaman ıletebılırsın umarım yararı olur

Excel Vers. ve Dili
office xp
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-09-2021
Programı bende görmek isterim bilgim doğrultusunda yardım etmeye çalışırım iyi çalışmalar oztamaz@yahoo.com

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
29-05-2025
Bir rica..

Sayın Nihat53;

Günaydın, email adresine programınızla ilgili ricamı dün itibariyle ilettim. İlgini bekliyorum.

Selam ve saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın nihat53;

Çalışmanızı benim e-mail adresim olan :
kucuksengun@hotmail.com

adresine de göndermenizi istirham ederim.

NOT: Çok kişi tek tek istektebulunduğuna göre, çalışmanızı bir paylaşım sitesine ekleyip, burada linkini vermeniz çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
29-05-2025
Rica.

Arkadaşlar merhabalar;

Sayın Nihat53 arkadaşımız sanırım çok yoğun.. Kendisine program yollanan arkadaşımız var mı? Bizler ile paylaşabilir mi?

Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Bence bu proje reklam kokuyor forumun sayfalarını dolduruyor boşuna umutlanmayın

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaslar oncelıkle 4 gundur ınternetten uzak oldugum ıcın forma bakamadım tum arkadaslardan ozur dılerım...bana mail adresi veren veren gonderen tum arkadaslarıma programı su an ıtıbarı ıle gonderdım.yalnız programı(setting - bolgesel ayarlar - dil ve gelişmişi english(american) ) yaparsanız activex hatası vermıyo admin kullanıcı kodu: nahit sifre:4050, user sifre:1

programı pdf dekı acıklamalar dogrultusunda yenılemeye calısıyorum ama ozellıkle (kod ve sorgularda) bılgım yetersız. vaktınız oldugunda bır ınceler ve ozellıklede ana menu de yardımcı olursanız cok dua ederım

dinam ayrıca mail adresin tam olarak nedir ve ismail bey hangi paylaşım sitesinden yayınlamamı tavsıye edersınız

ayhan arkadısımızın yardımıyla 1 mb dusurdum dosyayı ama burdan yınede yukleyemıyorum

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurlerımı sunuyorum....

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
gönderilmiyor boş yere adres yazmayın

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Microsoft excel
emeğine sağlık arkadaşım anlamadığım 1 nokta var neden insanlar mail adreslerini özelden değilde burdan veriyorlar :)

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
merhaba

olumlu yada olumsuz hiçbir yoruma katılmadan, bende bekliyorum merakla. Birde çok merak ettiğim bir konu bu şekilde bir forum daha varmıdır yeryüzünde acaba ?

Bir haftadan az daha fazla bir süredir bu forumdayım aktif olarak ve bir süre sonra bende ürettiklerimle faydalı olmaya başlayacağım. Şunu görüyorum amaç çözüm üretmekse bunu çok iyi yapıyoruz. İnsanımızla gurur duyuyorum. Gerçekten her toplumda olmayan bir özelliğimiz bu.
Hepinizi çok seviyorum, saygı duyuyorum.
Çalışmayı yapan beyfendiden bende aynı dosyayı bekliyorum.

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Bu konu üyelerin mail adreslerini görmekten başka bir işe yarıyor gibi görünmüyor!! Dosyayı alan bir kişi var mı? Eğer yoksa bu şekilde konunun çok fazla açık kalacağını sanmıyorum..