personel sağlık sev kağıdı bilgileri doldurma

merhaba excelde kullandığımız bir format var sevk kağıdı doldurma ile ilgili...burda benim yapmak istediğim biz her personel geldiğinde bilgilerini yeniden giriyoruz.adı soyadı sicili kurum amiri v.s ben bunları açılan kutu içerisinden personelin adı girildiğinde diğer bilgilerini otomatikmen diğer hücrelere yazılmasını istiyorum.Diğer bilgileri nereye ve açılan kutuya nasıl bir kod yazmalıyız.teşekkürler

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın bolulu, Size bir örnek dosya gönderiyorum, umarım işinize yarar

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Tr.
kendi yaptığım bir çalışma
-matbu evrak sevk
-A5 sevk
-diş sevk
-sıhhi izin belgesi
-görev yeri belgesi
-izin talep formu
-tebliğ-tebellüğ belgesi
-ve döner sermaye için personelin o ay ve bir sonraki ay içinde kaç gün çalıştıgının listesini çıkaran proğram
umarım işine yarar

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn yahya44

Dosyanızı inceledim. Çok güzel bir çalışma yapmışsınız elinize sağlık, bu çalışmayı EXCEL İÇİN Ã?RNEK ÇALIÞMALAR VE LİNKLER başlığında yayınlamanızı öneriyorum, bu durumda arada kaynayıp gidebilir.

selam arkadaşlar ben sizlerden bir yardım talep edecektim .Wort'de yazmış olduğum bilgilerim herkes tarafından görünsün ama hiç bir zaman üzerinde çalışma yapamasınlar sadece görebilsinler. bana yardımcı olurmusunuz.yazıcıdan çıksın ama kopyala Yapıştır gibi işlerler yapılmasını istemiyorum. :yardim:

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Word2003 için dosya koruma komutu şöyle;

Araçlar > Belgeyi koru

Bu komuttan sonra gelen ayarları kendinize göre yaparak şifre vereceksiniz.

sn:Zerige
Teşekkürler Allahrazı olsun Þimdi oldu ama geri şifreyi kaldırmak için ne yapmam lazım benim düzenlme yapmam gerektiğinde şifre girince belgeyi koru pasif oldu.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Korumayı şu şekilde kaldırabilirsiniz.

Araçlar > Belge Korumasını Kaldır

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Tr.
leventm' Alıntı:
Sn yahya44

Dosyanızı inceledim. Çok güzel bir çalışma yapmışsınız elinize sağlık, bu çalışmayı EXCEL İÇİN Ã?RNEK ÇALIÞMALAR VE LİNKLER başlığında yayınlamanızı öneriyorum, bu durumda arada kaynayıp gidebilir.

Sayın leventm tavsiyenize uyarak çalışmayı EXCEL İÇİN Ã?RNEK ÇALIÞMALAR VE LİNKLER başlıgında yayınladım.
bu çalışmayı yaparken forumda sizin ve diğer değerli arkadaşlarımızın yardımlarında faydalandım bu vesile ile tüm forum üyelerine teşekkür ederim