Personel Takİp İle Acİl Yardim

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
ArkadaŞlar Meraba Personel Takİbİnde Acİl Yardim İstİyorum AŞaĞida VerdİĞİm Örnek Excel Programini Neler Yapilabİlİr KolaylaŞtirmak Ve GelİŞtİrmek İÇİn Yardimci Olursaniz Şİmdİden TŞk Ederİm Elİnİzde Personelİ Excelde Takİp Programi Varmi Yardimci Olursanaiz Sevİnİrİm

Excel Vers. ve Dili
office 2003
gönderdiğiniz excell örnegine göre access bölümünde işlenmiş maaş ve personel proramları mevcut onları bir inceleyin isterseniz istediklerinizden daha fazlası mevcut

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Baktim

Baktim Ama Orada Tam Olarak İstedİĞİm Program Yok Yİnede TeŞekkÜr Ederİm

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

öncelikle programın neler yapacağını anlat yani bu program birkaç işyerinin bilgilerinimi tutacak yoksa tek bir işyerinimi eğer tekbir işyerini ise ilk tabloda çıkış tarihine gerek yok yani ilk tabloda sadece çalışanlar tutulur eğer kişi işten çıkmışsa onu işten çıkanlar tablosuna kaydırılır sonra eksik evrak nedir ne işe yarar sadece senin bildiğin şeyi sadece sen geliştirebilrsin sonra kart no nedir sıralı bir sayımı özel bir kodmu onuda bilmek lazım sonda bir liste sayfası var liste almak kolayda dosya no nedir sigorta dosya numarasımı bunları açıklarsan sanırım herkes sana daha iyi yardımcı olur

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
( Personel Programinda )

Personel İŞe BaŞladiĞinda Bİlgİlerİnİ Ssk No İŞe GİrİŞ Tarİhİ Vs. Excel'e Gİrerek Ordan Daha Rahat Kontrol Edİyorum

( Eksİk Evrak )

Eksİk Evrak BÖlÜmÜnde İŞcİ İŞe BaŞlamadan Önce İstedİĞİm Evraklari Tam Olarak Tamamlayamadiklari İÇİn İŞcİ İŞe BaŞladiktan Sonra İstİyorum Ve Excelde Takİp Edİyorum Hangİlerİ GelmİŞ Hangİlerİ GelmemİŞ

( İŞten Cikanlar )

Personel İŞeten Ciktiktan Sonra Personel Programindan CikiŞini VerdİĞİm İÇİn Nezaman CiktiĞini GÖrmek İÇİn.

( Lİste )

Personelİn İmzalarini Attiklari GÜnlÜk Kartlar Var Personel Numaralari Ve Dosyasi Hangİ KilasÖrde OlduĞu

Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

sana gerçekten yardım etmek istiyorum ama sende ipin ucundan tutmalısın yani sen önce bir tasarım yapmaya geç tablonu bir yap çünkü önemli olan tablolar iyi ve mantıklı tabloları olan bir program hiç bir zaman sorun çıkarmaz sen tablolara depo gözü ile bakabilirsin şimdi seen bilgileri tutacağın tabloları bir yap ne istiyorsan tutacağın bilgiere göre sonra form ve görsellik açısından yardım ederiz