post işlemleri devam

arkadaşlar post işlemlerinde yapmış olduğumuz çalışmalarda bankalar uygulamaları değiştirdi bu değişikleri programa yerleşirmek ve 4 soruma yardım edebilirmisiniz

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Merhaba

İhtimal sayısının bu kadar çok artması sorunun, formüllerle çözülebilirliğini zorlaştırır, bu durumda vba dan istifade etmek gerekebilir. Üzerinde bir çalışma yaparak size sonucu bildiririm.

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-09-2019
Exceldeki sorununuz çözülebilir ama ben size bu bankaların internet şubelerini kullanmanızı (kullanmıyorsanız) tavsiye ederim. Bu sayfalarda kart bazında dahil bir çok ayrıntıya ulaşmanız ve hesaplarınızı rahatça takip etmeniz mümkün.

fatih kardeş internetten takip ediyorum peşin alışverişlerde bir problem yok fakat taksitler olunca ve birden fazla işlem gerçekleştiğinde onları takip etmek gerçekten güçleşiyor

levent bey post işlemleriyle ilgili çalışmanızı merakla bekliyorum bu konuda beni yanlız bırakmassınız inşaallah

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn suleyman toklu

Dosyayı daha önce inceledim,fakat her bankaya göre ayrı değerlendirme yapmak çok zor görünüyor,buna kod yazmakta çok zor,üzerinde çalışırım ama acele etmemenizi rica ediyorum.

acele etmiyorum acaba unutlduk mu diye endişeye kapıldım :oops: