Program yazımı

NBATMAN

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 excel Türkçe
Merhaba arkadaşlar,

İşletmeleriniz de,işlerinizde veya özel işlerinizde kullanılmak üzere talepler olursa aşağıdaki konularda boyut ve kapsamına göre ücretli veya ücretsiz Visualbasic tabanlı program/programcıklar yazmayı düşünüyorum. Bu tür ihtiyacı olan arkadaşlar buradan taleplerini bildirebilirler.

•Kayıt Takip programı>Ekle,Sil,Değiştir,Yazdır,Ara-Bul
•Hesaplama veya mühendislik programları
•Endüstriyel otomasyon veya modelleme programı
•Etiketleme>Barkod Programı

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
ben işlerimi kolaylaştırmak adına excelde bir çok dosya hazırladım. bunları program haline getirebilirmisiniz. düşeyara ile dilekçeler ağırlıklı dosyalar.

NBATMAN

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 excel Türkçe
ben işlerimi kolaylaştırmak adına excelde bir çok dosya hazırladım. bunları program haline getirebilirmisiniz. düşeyara ile dilekçeler ağırlıklı dosyalar.
Merhaba,

dosyaları ve kısaca çalışma mantıklarını ekleyin bakayım. Sonra yapılabilirliklerine bakıp size cevap vereyim.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26/06/2023
Size birşey danışsam. Genelde 2 sayfa ve cok nadir 3-4 sayfa sertifika yazdırıorum. Bunları Doc ve Xls formatında yazdırıyorum. Islak imza ve mühür yapıp tarayıp arşive atıyorum. Bunu pdf print yapsal ama istediğim yere water mark tarzı mühür ve imzaları otomatik atsa. Mümkünmü?

Excel Vers. ve Dili
2007/Türkçe
Syn NBATMAN;

Bu dosyaya ;
Kayıt Takip programı>Ekle,Sil,Değiştir,Yazdır,Ara-Bul

Ekleyebilir miyiz?

Eklersek çok sevinirim

Saygılarımla

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2010 - Türkçe - Win10 x64
Syn NBATMAN;
Ben ücreti ne olursa olsun bir konuda yardımınızı rica ediyorum.
Görüşebilir miyiz?

Bintang

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Professional Plus 2019,Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
05-09-2029
Merhaba sayın NBATMAN;
Ben bir maaş programı yapmak istiyorum çok profosyonel olmasına gerek yok kendimce bir şeyler yaptım içerisinde çok formül olduğundan bazen hata veriyor bu hataları bu hatalardan ve daha sağlıklı bir program olması için bana yardımcı olabilme ihtimaliniz var mı acaba

Excel Vers. ve Dili
2010 office
Arkadaşım bizim bir programa ihtiyacımız var.Fakat tl boyutları abartılmamak şartı ile.BİZİM EXCELDE HAZIRLADIĞIMIZ BİR DOSYAYI PROGRAMA ÇEVİRMEK İSTİYORUZ.Excelde belirli stunlara veriler girilecek bunlar bir tabloda birleşecek ve tablodaki bazı kısımlarda formuller mevcut.Arama butonu ilede önceki kaydedilen verileri tabloda tekrar görecez ve çıktılarını alacaz.

Excel Vers. ve Dili
vba
E-mail adresim fatatug"at" Hotmail.com. Detayları buradadan görüşelim.