Proje yardım diye bir bölüm olmalı.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Değerli Dostlar Selamlar,
Forumda hep görmeye alışık olduğumuz ve doğru bir uygulama olduğunu düşündüğüm başlıklarda karmaşık değil de net sorular mesela bir konu içerisinde bir kaç soru yerine tek ve net soru daha randımanlı oluyor. Aranan açısından da çok yerinde bir uygulama. Ben şöyle bir uygulama eklense daha iyi olur görüşündeyim. Bu uyguluma böyle devam etsin ancak Yeni Projeler adı altında bir başlık bölüm daha açılsın. Başlık açan kişi program şu olacak şu işi görecek şu bölümünü yaptım şu bölümüne yardım eden yok mu gibi bir tarz oluşsun diyorum. Kısa zamanda çok yeni projeler ortaya çıkar bir zenginlik oluşur diye düşünüyorum.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn kelkitli

Zaten sorulan soruların büyük bir kısmı belkide tamamı bir projenin parçasıdır, yani üyemiz üzerinde çalıştığı dosyada takıldığı yerleri sormaktadır. Dolayısıyla ayrı bir başlık açmaya ihtiyaç olmadığını düşünüyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Selamlar,
Sn.Levent Bey yürttüğünüz mantık doğrudur, ben aslen hazırlanan projelerin forumda daha etkin sunulabilmesini düşünerek böyle bir istemde bulunmuştum. Zaten sunmak isteyenler sunuyorlar diyeceksiniz. Düşüncenizi saygıyla karşıladım.

Excel Vers. ve Dili
2007 turkce
Benım o sekılde bır problemım oldu cuneyta ve modalı arkadaslar saolsunlar hemen yardımıma kostular ve sorunumu halletım sayılır ıkısıde cok ıyı ınsanlarmıs vede forumun mantıgı gercekten guzel ıslıyor herkezın yardımına kosuluyor.

saygılarımla..