Randevu Takİp Sorunu

Excel Vers. ve Dili
2000 türkçe
Sayın arkadaşlar, benim önemli bir sorunum var ancak bilgilerim bu konuda çözüm bulmak için yeterli değil, yapmak istediğim bir ajanda programı, bu programın amacı bir kişinin kaç hasta ile gün içinde görüşmesi olduğu ve hangi saatlerde olduğunu bildirmesi, açıklayacak olursak yaklaşık uzman sayısı 50, bu kişiler hastalar ise günün belli saatlerinde görüşüyor, ancak görüşme odası sayısı kısıtlı bu nedenle belli sayıdan fazla randevunun aynı saatte olmaması lazım, bu nedenle kontrol altında olmalı, aynı zamanda ay içinde kişinin kaç görüşmesi olduğunu bilmem gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Ms Office 2003 Türkçe
bu şekilde soru ve istek olmaz

konu ile ilgili neler yaptın?

hangi aşamadasın?

nerede takıldın?

bazı hazır programları inceledin mi?

.....

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn mrmess;

Hazırlayıp göndermek için uğraşacağım.
Sanırım yarın veya öbür gün gönderirim.
İyi çalışmalar ...

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Randevu Takip Programı

Sn mrmess;
Programı hazırladım. Umarım beğenirsiniz ve istediğiniz de budur.
Programda Odalar, Uzmanlar, Seanslar ve Hastaları kaydedebileceğiniz formlar mevcuttur. Randevuları bu değerlere göre girip kaydedersiniz.
Bazı durumlar engellenmiştir. örn: Aynı gündeki seansa bir uzmanı kaydettiniz ,Bu randevuyu tekrar kaydedilmesi veya aynı uzmana aynı seansta başka bir odada da randevu kaydedilmesi isteğini program reddetmektedir. Keza aynı saatte bir uzmanın iki odada birden bulunabilmesi imkansızdır. Program bunu kendi farkeder ve kaydedilme isteğini reddeder.
Önerim önce programın bir kopyası üzerinde alıştırma yapılması daha sonra asıl programın kullanılmasıdır.
Ayrıca 1-2 günde hazırlarım demiştim ama 8 gün geçti. Kusuruma bakmayınız bazı işlerim çıktı ve ondan dolayı gecikti.

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel enterprise 2007 (12.0.6341.5001) sp1 MSO (12.0.6320.5000)
indiremiyorum bu dosyayı.