Raparlar hakkinda

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2007
Selamlar,
Access de hazirladigim programda yaklasik 60 adet rapor var.Printeri degistirdim butun raporlarin sayfa yapilari bozuldu.Ne yapmam gerek.Yardimlarinizi bekliyorum.

Saygilar.

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2007
Arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum.Kimsenin basina boyle bir olay gelmedimi?

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sorununuzu tam olarak anlayamadım ama yazıcıların farklı minimum kenar bırakma özellikleri var. Durum öyle ise sanırım yapacak pek bir şey yok. Ama yine de yazıcı ayarlarını kurcalayıp kenar boşluklarını incelemenizi öneririm.

Profesyonel tip HP lerin kenar boşluk minimum ayarları çok küçük bildiğim kadarıyla.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2007
Selamlar,
Ben durumu tekrar anlatayim; Yaklasik 8 yildir kullandigim bir veritabani var.Ve buna bagli cok fazla raporlar var.Onceki printerim epsondu ve problem yoktu.Dun hp aldik ve pc ye bagladik.Ama raporlarima print prewiev den bakinca sayfa yapilari cok bozuk 1 sayfalik rapor 4-5 sayfa gorunuyor.Butun raporlarin sayfa yapisini tek tek duzeltmem mi gerek yoksa bunu kolay bir yolu varmi.?

Cok tesekkurler

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Raporda sayfanın yapısı kenar boşluklarından kaynaklanır. Siz yine de hem raporun hemde printerın sayfa ayarlarını karşılaştırın. hatanın nerede oluştuğunu böylece anlayabilirsiniz.

İyi çalışmalar