Raporda BoŞluklari Yok Etme

Excel Vers. ve Dili
office 2003
ArkadaŞlar Stok Karti Raborunda BoŞluklar OluŞuyor Bunlari Nail Azaltabİlİrİm...
ÖrneĞİm Sandalye Komple İle Demİr GÖvde Arasinda Cok BoŞluk Var

Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm Ben Yapamadim..

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
tarz değiştirebilirsin belki

raporundaki boşlukları yok etmenin bi yolunu bilmiyorum ama ben genellikle bu tip çıktılarda rapor değil form kullanma taraftarıyım

örneğini biraz düzenledim ürünler ve ürünler alt formlarını ve modül bölümündeki modülü kopyalarsan (modül otomatik sıra numarası için) daha derli toplu bi çıktın olur kanısındayım

sürekli formlar a4 gibi ayarlanırsa daha opsiyonlu olarak çıktı alınabiliyot bir forma 2 3 alt form da ekleyebileceğin için çıktılarını ayrıntılandırabiliyosun bi dene nazçizane bir öneri.

umarım yardımı olur kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşım güzel bir çalışma yapmıssın ama öyle olmaz birden cok ürün olduğunda bütün liste karşıma geleçek eğer raporu düzenleyebilirsen cok sevinirim..
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
tamam

ben mesajda o kısmı görmediğim için formda olmasına rağmen silmiştim istediğin şu ise ürünler arasından seçim yapıp sadece o ürünün bilgilerini almak ise formun başına bir açılan kutu konur sen ordan ürünü seçersin sadece onun bilgilerini çıktı olarak alabilirsin

doğru anladıysam o hale getireyim akşama yollayayım sana

haber ver kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
office 2003
evet öyle ama şöyle bir sorun cıkarmı a b ve c de oluşuyor b de e f den ben a yı secince bütün alt ürünlrinde gelmesini istiyorum dikkat edersen raporda öyle seviyeli bir şekilde geliyor yapıp yollarsan cok sevinirim..

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
bilmiyorum bu mu

valla açıkçası yazıdaki a ları b leri pek anlayamadım ama bi de buna bak bakalım

ürünü seçebiliyorsun

aslında a lar b lerden ziyade tam olarak içeriklerini yollasan kullandığın malzemelerin daha açıklayıcı olabilir çünkü tablolar arasındaki ilişkiyi çözebilmiş değilim umarım olmuştur bi dene

kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşım ilgine cok teşkkür ederim ama olmamış ...,
şöyl açıklayayım sana

masamız var masa tahta ve demirden oluşsun demirde 2 lik boru ve 4 lük borudan oluşsun şimdi masayı sorgulattığımda sonuc şu şeklde olması lazım;

masa
tahta
demir
2lik boru
4 lük boru

forma dönüştürünce olmuyor raporda oluyor
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum rapordaki boşlukları yok edemiyorum

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar şu rapordaki boşlulları kaldırsanız yollasanız biraz acilde iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
office 2003
ArkadaŞlar Şu Olaya Bİr Yardim Etsenİz Yapamiyorum Ordada Kaldim Yaw..:) İyİ ÇaliŞmalar Yardimlarinizi Beklİyorum

Excel Vers. ve Dili
2010
sayın osman 8484 size yardımcı olmaya çalışacağım

Excel Vers. ve Dili
2010
ürün ağacı örnek uygulama

sayın osman8484 ben sizin uygulamanızı kullanmadım kendim yeniden tasarladım çünkü sizin uygulamanızdan birşey anladıysam harap olayım derler bizim oralarda neyse sizin işinizi görürse bu şekilde yapın sizin tablolarınızda olay çok karışmış ben kategorilere ayırdım siz sadece bir üretim modülü tanımlayacağınız zaman onun bileşenlerini ve alt bileşenlerini eklemeniz gereken yerlerde eğer yoksa o alanda çift tıklayın ve yeni verileri ekleyin sonra seçeneklerinizi öyle yapın böylece ürün ağacınız oluşacaktır.
saygılar.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
cok güzel bir çalışma ama benim çalışmama dikkat edersen bu çalışmanın geliştirilmiş şekli...iki tane tablo var neyi anlamadın tam söylersen acıklarım sana ilk önce bütün maddalari stok kartı tablosunda tanımlıyoruz daha sonra stok tablosuyla ürün ağaçı tablosu ilişkili stok tablosunda olmayan ürünü ürün ağaçında giremiyoruz sadce bu kadar sobnrada alt bbileşenlerini tanımlıyoruz o sorguyu otomatik yapıyor...

sorun sadec rapor cok boşluklu çıkıyor onun nedenini bilmiyorum

Excel Vers. ve Dili
2010
Benİm AttiĞim Örnek Te Zaten Raporu Nasil TasarladiĞim Var İŞte Sİzde Ona GÖre Tasarlarsaniz Problem Kalmaz

Excel Vers. ve Dili
office 2003
atilla dikkat edersen senin raporda seviylendirme yok benim tasarıma bakarsan sviyelendirme var galiba boşluklar ondan kaynaklanıyor eğer biliyorsan bakarsan rapor tasarımına sevinirim

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar kusura bakmayın ama yardımlarınızı bekliyorum hala bir sonuç alamadım..

Excel Vers. ve Dili
2010
seviyelendirme kalsın satırları ayrıntı alanına taşı alt alta sorunu bu şekilde çözebilirsin
bu kadar seviyelendirme olunca raporta boşluklar onun için oluşuyor hepsini ayrı guruplamakta bu grupları kendi aralarında ayırıp grupları birlikte tut özelliğini kullan iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
office 2003
atilla söylediğin cok doğru denedim ama yapamadım yapıp yollarsan cok sevinirim ayrıntı kısmına taşıyınca hepsini isdediğimgibi olmadı özlliklerini nerden değiştiriyoruz yardım edersen sevinirim